Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
SanDisk Extreme Portable SSD (V3) 1 TB USB Type-C USB 3.2 Gen 2x2 Rood, Blauw
Artikelnummer
SDSSDE70-1T00-G25
Login for pricing
Op voorraad
SanDisk Extreme Portable SSD (V3), 1 TB, USB Type-C, USB 3.2 Gen 2x2, 2000 MB/s, 20 Gbit/s, Rood, Blauw
SanDisk Extreme Portable SSD (V3) 1 TB USB Type-C USB 3.2 Gen 2x2 Rood, Blauw is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Externe solide-state drives
| Artikelnummer | SDSSDE70-1T00-G25 |
|---|---|
| EAN | 0619659223151 |
| Merk | SANDISK |
| Availability | Y |
SanDisk Extreme Portable SSD (V3). SSD capaciteit: 1 TB. USB-connector: USB Type-C, USB-versie: USB 3.2 Gen 2x2. Leessnelheid: 2000 MB/s. Overdrachtssnelheid: 20 Gbit/s. Wachtwoordbeveiliging. Kleur van het product: Rood, Blauw
| Prestatie | |
|---|---|
| Leessnelheid | 2000 MB/s |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Hardware encryptie | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Rood, Blauw |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Stofafstotend, Morsbestendig |
| SSD (solid-state drive) | |
| NVMe | Nee |
| Leessnelheid | 2000 MB/s |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wifi | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Rood, Blauw |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Stofafstotend, Morsbestendig |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, Android 10, iPadOS |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Hardware encryptie | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Beveiliging | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Hardware encryptie | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, Android 10, iPadOS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 50,8 mm |
| Diepte | 85,1 mm |
| Hoogte | 9,91 mm |
| Gewicht | 46,9 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Diepte verpakking | 33 mm |
| Hoogte verpakking | 152,4 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Diepte verpakking | 33 mm |
| Hoogte verpakking | 152,4 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, Android 10, iPadOS |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk Extreme Portable SSD (V3) 1 TB...
Login for pricing
|
Hot Product
SanDisk Extreme PRO Portable 2 TB USB...
Login for pricing
|
Popular
Western Digital My Passport 4 TB Grijs
Login for pricing
|
Recommended
SanDisk Extreme PRO 4 TB USB Type-C 3....
Login for pricing
|
Bestseller
SanDisk Extreme Portable 4 TB USB Type...
Login for pricing
|
New
SanDisk G-DRIVE ArmorLock 1 TB Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SDSSDE70-1T00-G25
|
SDSSDE81-2T00-G25
|
WDBAGF0040BGY-WESN
|
SDSSDE81-4T00-G25
|
SDSSDE61-4T00-G25
|
SDPS41A-001T-GBANB
|
| Merk |
SANDISK
|
SANDISK
|
WESTERN DIGITAL
|
SANDISK
|
SANDISK
|
SANDISK
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Grey
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
| Wifi |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| SSD capaciteit |
960GB to 1024GB
|
1600GB to 2048GB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
960GB to 1024GB
|
| USB-versie |
USB 3.2 Gen 2x2
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
| USB-connector |
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|





