Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung Galaxy Buds4 Pro
Artikelnummer
SM-R640NZKAEUB
Login for pricing
Op voorraad
Samsung Galaxy Buds4 Pro, True Wireless Stereo (TWS), Oproepen/muziek, 5,1 g, Headset, Zwart
Samsung Galaxy Buds4 Pro is te bestellen in veelvoud van 1
- Rijk en zuiver geluid
- Audio speciaal afgestemd op jou
- Slimme bediening, zonder gedoe
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | SM-R640NZKAEUB |
|---|---|
| EAN | 8806097984818 |
| Merk | Samsung |
| Availability | Y |
| Product Family | Galaxy |
Samsung Galaxy Buds4 Pro. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek. Gewicht: 5,1 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP57 |
| Gyroscoop | Ja |
| Positiesensor | Ja |
| Adaptieve EQ | Ja |
| Marktsegment | Consument |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.1 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, PBP, TMAP |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Diameter van de luidspreker | 1,1 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Aantal drivers | 2 |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Aantal microfoons | 6 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 530 mAh |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 61 mAh |
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 61 mAh |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 22 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 7 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 26 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 6 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 4,5 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 5 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 18,1 mm |
| Diepte | 18,1 mm |
| Hoogte | 30,9 mm |
| Gewicht | 5,1 g |
| Gewicht van linker oordopje | 5,1 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,1 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 28,3 x 51 x 51 mm |
| Oplaadcassette | 44,3 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Capaciteit oplaadstation | 530 mAh |
| Oplaadstation | Ja |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Overige specificaties | |
| Bluetooth-versie | 6.1 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, PBP, TMAP |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 22 uur |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Samsung Galaxy Buds4 Pro
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Pro 920 Duo Headset Draadloos Ho...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SM-R640NZKAEUB
|
6599-829-409
|
6593-823-309
|
6593-829-409
|
920-29-508-101
|
6593-823-499
|
| Merk |
Samsung
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
True Wireless Stereo (TWS)
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
| Draagwijze |
In-ear
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Calls/Music
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Built-in microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|




