Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6.7") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Grijs
Artikelnummer
SM-A576BZADEUB
Login for pricing
Op voorraad
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 Pixels, 8 GB, 256 GB, 50 MP, Grijs
Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6.7") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
Samsung Galaxy A57 5G. Beeldschermdiagonaal: 17 cm (6.7"), Resolutie: 1080 x 2340 Pixels. Frequentie van processor: 2,6 GHz. RAM-capaciteit: 8 GB, Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Capaciteit van de accu/batterij: 5000 mAh. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 179 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17 cm (6.7") |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus+ |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super AMOLED Plus |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,9 GHz |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gebruikergeheugen | 231,9 GB |
| Camera | |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 5 MP |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Digitale zoom | 10x |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Macrofotografie | Ja |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Slow motion-snelheid | 240fps @HD |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G bands ondersteund | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| 2G bands (primary SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| MIMO | Ja |
| 5G-banden ondersteund | 2100,700,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500 MHz |
| Modulatie | 1024-QAM |
| 5G-standaard | Sub6 TDD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Kleurnaam | Awesome Gray |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Prestatie | |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
| Multimedia | |
|---|---|
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Oproep-management | |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Besturingssysteemvork | One UI 8.5 |
| Accu/Batterij | |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 29 uur |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3120 min |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 179 g |
| Breedte | 76,8 mm |
| Diepte | 6,9 mm |
| Hoogte | 161,5 mm |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gebruikergeheugen | 231,9 GB |
| Termijn voor beveiligingsupdates | 31 March 2032 |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6.7"...
Login for pricing
|
Popular
Apple iPhone 13 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Hot Product
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Recommended
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Bestseller
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SM-A576BZADEUB
|
MLPF3ZD/A
|
MTP43ZD/A
|
MTP13ZD/A
|
MTP03ZD/A
|
MTP53ZD/A
|
| Merk |
Samsung
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
55" to 65"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
| Kleur van het product |
Grey
|
Black
|
Blue
|
Pink
|
Black
|
Green
|
| Inclusief besturingssysteem |
n.v.t.
|
iOS 15
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Triple camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|





