Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung F-QE75LS03FWUX tv 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
Artikelnummer
F-QE75LS03FWUX
Login for pricing
Op voorraad
75", 3840x2160, 4K, QLED, HDR, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung Bixby, SmartTV, Tizen, AMD FreeSync Premium Pro, TV Plus, WEB-Browser, AirPlay, WLAN, WiFi 5, CI+, HDMI x 5, USB x 3, 168.53 x 31.98 x 99.53 cm
Samsung F-QE75LS03FWUX tv 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: TV's
189cm OLED TV'S, 75 inch, resolutie: 3.840x2.160 pixels, 4K resolutie, 4K AI Upscaling, Antireflectiecoating, 100 Hz-Technologie, High Dynamic Range (HDR 10+) Adaptive, High Dynamic Range (HDR 10+ Gaming), High Dynamic Range (Q HDR), DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, 2.0.2 Soundsystem, Dolby Atmos, 40 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, compatible met Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung Bixby, SmartTV, Tizen, AMD FreeSync Premium Pro, TV Plus, WEB-Browser, AirPlay, Bluetooth, WLAN, WiFi 5, Inclusief wandhouder, Energieklasse G
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 190,5 cm (75") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | Neo QLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Schermdiameter in centimeters | 189 cm |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Video-apps | Samsung TV Plus |
| Internet TV | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0.2 kanalen |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Webbrowser | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Design | |
| Oprolbaar scherm | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Frame | Ja |
| Prestatie | |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Quantum HDR |
| AMD FreeSync | Ja |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM) |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 5 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Energie | |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 141 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 250 kWu |
| Technische details | |
| Gewicht (met standaard) | 30,7 kg |
| Brand-specifieke functies | |
| Samsung-technologieën (AV/TV) | 4K AI Upscaling, Anti-Reflection Screen, Auto Game Mode (ALLM), FreeSync Premium Pro, HDMI eARC, Samsung TV Plus |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte (zonder voet ) | 995,3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 319,8 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 1685,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 30,9 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 965,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 269 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1685,3 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 1850 mm |
| Hoogte verpakking | 1100 mm |
| Gewicht verpakking | 43 kg |
| Gewicht (met standaard) | 30,7 kg |
| Verpakking | |
| Bureaustandaard | Ja |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 1850 mm |
| Hoogte verpakking | 1100 mm |
| Gewicht verpakking | 43 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Bureaustandaard | Ja |
| TV-frame inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (zonder voet) | 30,9 kg |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0.2 kanalen |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Samsung F-QE75LS03FWUX tv 190,5 cm (75...
Login for pricing
|
Samsung F-QE85LS03FWUX tv 2,16 m (85&q...
Login for pricing
|
Samsung 83” OLED 4K Vision AI Smart TV...
Login for pricing
|
New
Samsung 77” OLED 4K Vision AI Smart TV...
Login for pricing
|
Hot Product
Samsung 100" Neo QLED 4K Vision A...
Login for pricing
|
Bestseller
Samsung 65" OLED 4K Vision AI Sma...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
F-QE75LS03FWUX
|
F-QE85LS03FWUX
|
QE83S90FAEXXN
|
QE77S93FAEXXN
|
QE100QN80FUXXN
|
QE65S95FATXXN
|
| Merk |
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
| Beeldschermdiagonaal |
57" and more
|
57" and more
|
57" and more
|
57" and more
|
57" and more
|
57" and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
| Wifi |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Aantal HDMI-poorten |
5
|
5
|
4
|
4
|
4
|
4
|
| HD type |
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
| HDR-ondersteuning |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|




