Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung F-QE65LS03FWUX tv 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
Artikelnummer
F-QE65LS03FWUX
Login for pricing
Op voorraad
65", 3840x2160, 4K, QLED, HDR, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung Bixby, SmartTV, Tizen, AMD FreeSync Premium Pro, TV Plus, WEB-Browser, AirPlay, WLAN, WiFi 5, CI+, HDMI x 5, USB x 3, 145.67 x 25.68 x 86.65 cm
Samsung F-QE65LS03FWUX tv 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: TV's
163cm LED televisie, 65 inch, resolutie: 3.840x2.160 pixels, 4K resolutie, 4K AI Upscaling, Antireflectiecoating, Neo QLED-Technologie, High Dynamic Range (HDR 10+) Adaptive, High Dynamic Range (HDR 10+ Gaming), High Dynamic Range (Q HDR), 100 Hz-Technologie, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, 2.0.2 Soundsystem, Dolby Atmos, 40 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, compatible met Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung Bixby, SmartTV, Tizen, AMD FreeSync Premium Pro, TV Plus, WEB-Browser, AirPlay, WLAN, WiFi 5, Inclusief wandhouder, Energieklasse G
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | Neo QLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Schermdiameter in centimeters | 163 cm |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Video-apps | Samsung TV Plus |
| Internet TV | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0.2 kanalen |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Webbrowser | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Design | |
| Oprolbaar scherm | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Frame | Ja |
| Prestatie | |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Quantum HDR |
| AMD FreeSync | Ja |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM) |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 5 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Energie | |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 112 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 211 kWu |
| Technische details | |
| Gewicht (met standaard) | 22 kg |
| Brand-specifieke functies | |
| Samsung-technologieën (AV/TV) | 4K AI Upscaling, Anti-Reflection Screen, Auto Game Mode (ALLM), FreeSync Premium Pro, HDMI eARC, Samsung TV Plus |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte (zonder voet ) | 866,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 256,8 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 1456,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 21,8 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 836,9 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 249 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1456,7 mm |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 1540 mm |
| Hoogte verpakking | 950 mm |
| Gewicht verpakking | 30 kg |
| Gewicht (met standaard) | 22 kg |
| Verpakking | |
| Bureaustandaard | Ja |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 1540 mm |
| Hoogte verpakking | 950 mm |
| Gewicht verpakking | 30 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Bureaustandaard | Ja |
| TV-frame inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (zonder voet) | 21,8 kg |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0.2 kanalen |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Samsung F-QE65LS03FWUX tv 165,1 cm (65...
Login for pricing
|
Samsung 85" Neo QLED 4K Vision AI...
Login for pricing
|
Bestseller
Samsung 55” OLED 4K Vision AI Smart TV...
Login for pricing
|
Samsung Neo 75" QLED 4K Vision AI...
Login for pricing
|
Hot Product
Samsung 65" Neo QLED 4K Vision AI...
Login for pricing
|
New
Samsung 55" Neo QLED 4K Vision AI...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
F-QE65LS03FWUX
|
QE85QN80FAUXXN
|
QE55S93FAEXXN
|
QE75QN83FAUXXN
|
QE65QN93FATXXN
|
QE55QN93FATXXN
|
| Merk |
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
| Beeldschermdiagonaal |
57" and more
|
57" and more
|
55" to 57"
|
57" and more
|
57" and more
|
55" to 57"
|
| Kleur van het product |
Black
|
Grey
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Wifi |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Aantal HDMI-poorten |
5
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
| HD type |
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
| HDR-ondersteuning |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|




