Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EP-TA800N Universeel Zwart AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
GP-PTU021SOABQ
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | GP-PTU021SOABQ |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Availability | N |
Samsung EP-TA800N. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 5 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Snel opladen. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Compatibiliteit | Super Fast Charging 25W compatible with Galaxy S10 5G, A80, A70, and future compatible devices |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Super Fast Charging |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Output current | 3000 mA |
| Maximaal vermogen | 25 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsspanning (max) | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 47,4 mm |
| Diepte | 26,2 mm |
| Hoogte | 78,1 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Overige specificaties | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Compatibiliteit | Super Fast Charging 25W compatible with Galaxy S10 5G, A80, A70, and future compatible devices |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Samsung EP-TA800N Universeel Zwart AC...
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MBXAP-AC0007 oplader voor mo...
Login for pricing
|
Recommended
Sandberg Car Charger 2USB 1A+2.1A SAVER
Login for pricing
|
CoreParts MBXUSB-AC0005 oplader voor m...
Login for pricing
|
New
Conceptronic CUSBCAR2A oplader voor mo...
Login for pricing
|
Manhattan 180290 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
GP-PTU021SOABQ
|
MBXAP-AC0007
|
340-40
|
MBXUSB-AC0005
|
CUSBCAR2A
|
180290
|
| Merk |
Samsung
|
CoreParts
|
SANDBERG
|
CoreParts
|
Conceptronic
|
Manhattan
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|





