Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EF-QS948CTEGWW mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Skin-hoes Transparant
Artikelnummer
EF-QS948CTEGWW
Login for pricing
Op voorraad
Samsung EF-QS948CTEGWW, Skin-hoes, Samsung, Samsung S26, 17,5 cm (6.9"), Transparant
Samsung EF-QS948CTEGWW mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Skin-hoes Transparant is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | EF-QS948CTEGWW |
|---|---|
| EAN | 8806097887041 |
| Merk | Samsung |
| Availability | Y |
Samsung EF-QS948CTEGWW. Type etui: Skin-hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung S26, Maximale schermgrootte: 17,5 cm (6.9"), Kleur van het product: Transparant
| Design | |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Vak voor pasje | Nee |
| Aantal kaartzakken | 0 |
| Bureaustandaard | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Technische details | |
| Type etui | Skin-hoes |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Vak voor pasje | Nee |
| Aantal kaartzakken | 0 |
| Draadloos opladen | Ja |
| Ingebouwd interactief venster | Nee |
| Compatibiliteit | Samsung S26 |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Vuilbestendig, Stootvast, Krasbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Bureaustandaard | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Kleurnaam | Şeffaf |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Signaalwoord | Waarschuwing |
| Kenmerken | |
| Patroon | Geen patroon |
| Type etui | Skin-hoes |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Vak voor pasje | Nee |
| Aantal kaartzakken | 0 |
| Draadloos opladen | Ja |
| Ingebouwd interactief venster | Nee |
| Compatibiliteit | Samsung S26 |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Vuilbestendig, Stootvast, Krasbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Bureaustandaard | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Kleurnaam | Şeffaf |
| Ingebouwde schermbedekking | Nee |
| Riemclip | Nee |
| Plantaardig materiaal | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Anti-vergelingsbescherming | Ja |
| MagSafe-compatibel | Nee |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Scherm beschermer | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| hangkoordje | Nee |
| Inclusief polsband | Nee |
| Ring inbegrepen | Nee |
| Inclusief stickers | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 2 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Verpakking | |
| Scherm beschermer | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Riemclip | Nee |
| hangkoordje | Nee |
| Inclusief polsband | Nee |
| Ring inbegrepen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
| Ingebouwd interactief venster | Nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Kleurnaam | Şeffaf |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Samsung EF-QS948CTEGWW mobiele telefoo...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Symmetry Clear Series voor Ap...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Strada Via Series voor Apple...
Login for pricing
|
Popular
Mobilis 031001 mobiele telefoon behuiz...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EF-QS948CTEGWW
|
77-53947
|
77-53957
|
77-56603
|
77-61672
|
031001
|
| Merk |
Samsung
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
Mobilis
|
| Materiaal |
Plastic
|
Rubber
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Transparent
|
Black
|
Transparent
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Skin case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Flip case
|
n.v.t.
|





