Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EF-ES947CBEGWW mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Holster Zwart
Artikelnummer
EF-ES947CBEGWW
Login for pricing
Op voorraad
Samsung EF-ES947CBEGWW, Holster, Samsung, Samsung S26, 17,5 cm (6.9"), Zwart
Samsung EF-ES947CBEGWW mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Holster Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | EF-ES947CBEGWW |
|---|---|
| EAN | 8806097934707 |
| Merk | Samsung |
| Availability | Y |
Samsung EF-ES947CBEGWW. Type etui: Holster, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung S26, Maximale schermgrootte: 17,5 cm (6.9"), Kleur van het product: Zwart
| Design | |
|---|---|
| Materiaal | Silicone |
| Vak voor pasje | Nee |
| Aantal kaartzakken | 0 |
| Bureaustandaard | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Technische details | |
| Type etui | Holster |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Vak voor pasje | Nee |
| Aantal kaartzakken | 0 |
| Draadloos opladen | Ja |
| Ingebouwd interactief venster | Nee |
| Compatibiliteit | Samsung S26 |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Bureaustandaard | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Kleurnaam | Siyah |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Signaalwoord | Waarschuwing |
| Kenmerken | |
| Patroon | Geen patroon |
| Type etui | Holster |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Vak voor pasje | Nee |
| Aantal kaartzakken | 0 |
| Draadloos opladen | Ja |
| Ingebouwd interactief venster | Nee |
| Compatibiliteit | Samsung S26 |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Bureaustandaard | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Kleurnaam | Siyah |
| Ingebouwde schermbedekking | Nee |
| Riemclip | Nee |
| Plantaardig materiaal | Ja |
| Oleofobe coating | Nee |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Anti-vergelingsbescherming | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Scherm beschermer | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| hangkoordje | Nee |
| Inclusief polsband | Nee |
| Ring inbegrepen | Nee |
| Inclusief stickers | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 2 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Verpakking | |
| Scherm beschermer | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Riemclip | Nee |
| hangkoordje | Nee |
| Inclusief polsband | Nee |
| Ring inbegrepen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
| Ingebouwd interactief venster | Nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Kleurnaam | Siyah |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Samsung EF-ES947CBEGWW mobiele telefoo...
Login for pricing
|
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Symmetry Plus Clear Series vo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EF-ES947CBEGWW
|
77-54088
|
77-62768
|
77-65401
|
77-66179
|
77-83342
|
| Merk |
Samsung
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
| Materiaal |
Silicone
|
Silicone
|
Polycarbonate
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Transparent
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Holster case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





