Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EF-BX230PBEGWW tabletbehuizing 27,9 cm (11") Folioblad Zwart
Artikelnummer
EF-BX230PBEGWW
Samsung EF-BX230PBEGWW tabletbehuizing 27,9 cm (11") Folioblad Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | EF-BX230PBEGWW |
|---|---|
| EAN | 8806097850359 |
| Merk | Samsung |
| Availability | Y |

Twee manieren om neer te zetten. Twee keer zoveel veelzijdigheid.
Of je nu in landschapsmodus je favoriete programma's bekijkt of in portretmodus aan een productieve dag hebt: de Book Cover past je tablet altijd aan jouw behoeften aan. Ingebouwde magneten maken hem makkelijk op te vouwen tot een handige standaard met twee verschillende kijkhoeken.

Stevig van buiten, beschermd van binnen
Neem je tablet met een gerust hart mee, wetende dat hij beschermd is door een stevige cover die beschadigingen eraan voorkomt. De cover biedt bescherming tegen stootjes en onvoorziene krassen - zo krijgt je tablet de zorg en bescherming die hij verdient.
Twee manieren om neer te zetten. Twee keer zoveel veelzijdigheid.
Of je nu in landschapsmodus je favoriete programma's bekijkt of in portretmodus aan een productieve dag hebt: de Book Cover past je tablet altijd aan jouw behoeften aan. Ingebouwde magneten maken hem makkelijk op te vouwen tot een handige standaard met twee verschillende kijkhoeken.
Stevig van buiten, beschermd van binnen
Neem je tablet met een gerust hart mee, wetende dat hij beschermd is door een stevige cover die beschadigingen eraan voorkomt. De cover biedt bescherming tegen stootjes en onvoorziene krassen - zo krijgt je tablet de zorg en bescherming die hij verdient.
Of je nu in landschapsmodus je favoriete programma's bekijkt of in portretmodus aan een productieve dag hebt: de Book Cover past je tablet altijd aan jouw behoeften aan. Ingebouwde magneten maken hem makkelijk op te vouwen tot een handige standaard met twee verschillende kijkhoeken.
Stevig van buiten, beschermd van binnen
Neem je tablet met een gerust hart mee, wetende dat hij beschermd is door een stevige cover die beschadigingen eraan voorkomt. De cover biedt bescherming tegen stootjes en onvoorziene krassen - zo krijgt je tablet de zorg en bescherming die hij verdient.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A11+ |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 173,3 mm |
| Diepte | 12,7 mm |
| Hoogte | 260,3 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Book cover, Leaflet |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Verpakkingsinhoud | Book cover, Leaflet |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Samsung EF-BX230PBEGWW tabletbehuizing...
Login for pricing
|
New
Wacom ACK52702 tabletbehuizing Buidelz...
Login for pricing
|
Recommended
Wacom ACK52701 Buidelzak Grijs
Login for pricing
|
Popular
Targus VersaVu 32,8 cm (12.9") Fo...
Login for pricing
|
Hot Product
Newland Holster 12,7 cm (5") Zwart
Login for pricing
|
Targus Click-In 26,7 cm (10.5") F...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EF-BX230PBEGWW
|
ACK52702
|
ACK52701
|
THZ749GL
|
HS105
|
THZ850GL
|
| Merk |
Samsung
|
WACOM
|
WACOM
|
TARGUS
|
Newland
|
TARGUS
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Wacom
|
Wacom
|
Apple (brand)
|
Newland
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Pouch case
|
Pouch case
|
Folio case
|
Holster case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





