Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EF-BT870 27,9 cm (11") Folioblad Roze
Artikelnummer
EF-BT870PAEGEU
Samsung EF-BT870 27,9 cm (11") Folioblad Roze is te bestellen in veelvoud van 1
- Voorzien van een magneet
- Geïntegreerde penhouder voor de S Pen
- 2 kijkhoeken: 50 en 65 graden
- Op zondag t/m vrijdag voor 22:59 besteld, volgende dag in huis
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | EF-BT870PAEGEU |
|---|---|
| EAN | 8806090612305 |
| Merk | Samsung |
| Availability | Y |

Zelfverzekerd en stijlvol op pad
Bescherm je tablet met een slanke cover die stijlvol én praktisch is. De Galaxy Tab S7 Book Cover beschermt je tablet van voor en achteren en klik je met een magneet vast, zodat je je tablet altijd gemakkelijk met je mee kunt nemen. Hij heeft zelfs een vakje voor de S Pen, dus die kun je nooit meer over het hoofd zien.

Kies je beste kijkstand
De cover heeft twee standen, dus jij kunt zelf kiezen welke stand voor jou het prettigste kijkt. Of je nu lekker languit op de bank ligt of in de kroeg zit, pas het scherm aan om extra comfortabel al je favoriete content te bekijken.
Zelfverzekerd en stijlvol op pad
Bescherm je tablet met een slanke cover die stijlvol én praktisch is. De Galaxy Tab S7 Book Cover beschermt je tablet van voor en achteren en klik je met een magneet vast, zodat je je tablet altijd gemakkelijk met je mee kunt nemen. Hij heeft zelfs een vakje voor de S Pen, dus die kun je nooit meer over het hoofd zien.
Kies je beste kijkstand
De cover heeft twee standen, dus jij kunt zelf kiezen welke stand voor jou het prettigste kijkt. Of je nu lekker languit op de bank ligt of in de kroeg zit, pas het scherm aan om extra comfortabel al je favoriete content te bekijken.
Bescherm je tablet met een slanke cover die stijlvol én praktisch is. De Galaxy Tab S7 Book Cover beschermt je tablet van voor en achteren en klik je met een magneet vast, zodat je je tablet altijd gemakkelijk met je mee kunt nemen. Hij heeft zelfs een vakje voor de S Pen, dus die kun je nooit meer over het hoofd zien.
Kies je beste kijkstand
De cover heeft twee standen, dus jij kunt zelf kiezen welke stand voor jou het prettigste kijkt. Of je nu lekker languit op de bank ligt of in de kroeg zit, pas het scherm aan om extra comfortabel al je favoriete content te bekijken.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab S7 |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Roze |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Hoogte | 254,7 mm |
| Gewicht | 190 g |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Roze |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Verpakkingsinhoud | Book Cover |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Verpakkingsinhoud | Book Cover |
You may also be interested in
| Product |
New
Samsung EF-BT870 27,9 cm (11") Fo...
Login for pricing
|
Recommended
Wacom ACK52702 tabletbehuizing Buidelz...
Login for pricing
|
Targus VersaVu 32,8 cm (12.9") Fo...
Login for pricing
|
Popular
Newland Holster 12,7 cm (5") Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Defender Case voor iPad 7th/8...
Login for pricing
|
Hot Product
OtterBox Defender Case voor iPad 7th/8...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EF-BT870PAEGEU
|
ACK52702
|
THZ749GL
|
HS105
|
77-62035
|
77-62032
|
| Merk |
Samsung
|
WACOM
|
TARGUS
|
Newland
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Wacom
|
Apple (brand)
|
Newland
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Pouch case
|
Folio case
|
Holster case
|
Cover case
|
Cover case
|
| Hoofdkleur van product |
Pink
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|





