Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung 43" Hotel TV HBU8000 4K Netflix
Artikelnummer
HG43BU800EEXEN
Login for pricing
Op voorraad
43", Crystal UHD 4K (3840 x 2160), Quantum Processor Lite, Dynamic Crystal Color, OTS Lite, HDMI, USB, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, RJ12, 965.5 x 559.9 x 25.7 mm
Samsung 43" Hotel TV HBU8000 4K Netflix is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Hospitality tv's
HBU8000 Hotel TV 43 Inch UHD Tizen 6
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 109,2 cm (43") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LED |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Contrast |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Motion interpolation technologie | PQI (Picture Quality Index) 2200 |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Schermdiameter in centimeters | 108 cm |
| Beeldverwerkingstechnologie | Quantum Processor Lite, Samsung Auto Motion Plus, Samsung Contrast Enhancer |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Type schermrand | 3 zonder rand |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Prestatie | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV | Ja |
| Teletext | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Auto channel search | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| ConnectShare (HDD) | Ja |
| ConnectShare (USB) | Ja |
| HID-ondersteuning | Ja |
| Ingeschakelde stand | Ja |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Plug and play | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dimtechnologie voor achtergrondverlichting | UHD Dimming |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Omgevingsmodus | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.3 |
| Sound-mirroring | Ja |
| MBR-ondersteuning | Ja |
| IPv6-ondersteuning | Ja |
| Eco-sensor | Ja |
| Dynamic Crystal Color-technologie | Ja |
| Hospitality-functies | |
| Startmenu Hospitality | Ja |
| Hotelzenderlijst | Ja |
| Hospitality Plug-and-Play | Ja |
| My Channel-functie | Ja |
| USB-klonen | Ja |
| Teletext | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Wekker | Ja |
| Contentmanagementoplossing | Samsung LYNK Cloud, Samsung LYNK DRM |
| Veiligheidsmodus | Ja |
| Hotel-modus | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal RF-poorten | 3 |
| Hoeveelheid RJ-12 ports | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 54 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 130 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 54 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 97 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 965,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 205,6 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 599 mm |
| Gewicht (met standaard) | 8,7 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 965,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 25,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 559,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 8,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1093 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Hoogte verpakking | 677 mm |
| Gewicht verpakking | 11,2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | TM2280E |
| Meegeleverde kabels | AC, Data |
| Montage gereedschap | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Bureaustandaard | Ja |
| Slimme afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Auto channel search | Ja |
| Overige specificaties | |
| HID-ondersteuning | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| TTX-klokupdate (analoog) | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| Samsung-technologieën (AV/TV) | Ambient Mode, Contrast Enhancer, LED Clear Motion, Object Tracking Sound Lite |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Samsung 43" Hotel TV HBU8000 4K N...
Login for pricing
|
Philips 19HFL5214W/12 hospitality tv 4...
Login for pricing
|
Hot Product
Samsung 50" Hotel TV HBU8000 4K N...
Login for pricing
|
New
Samsung 43" Hotel TV HAU8000 4K
Login for pricing
|
Recommended
Samsung 55" Hotel TV HBU8000 4K N...
Login for pricing
|
Popular
Philips 43HFL4014/12 hospitality tv 10...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
HG43BU800EEXEN
|
19HFL5214W/12
|
HG50BU800EUXEN
|
HG43AU800EEXEN
|
HG55BU800EUXEN
|
43HFL4014/12
|
| Merk |
Samsung
|
Philips
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Philips
|
| Kleur van het product |
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|



