Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung 32" Hotel TV HT5300
Artikelnummer
HG32T5300EZXEN
Login for pricing
Op voorraad
32", FHD (1920 x 1080), PQI 1000, PurColor, DVB-T2CS2, LYNK Cloud, LYNK DRM, 737.4 x 438.0 x 74.1 mm
Samsung 32" Hotel TV HT5300 is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Hospitality tv's
HT5300 Hotel TV 32 inch FHD
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
| HD type | Full HD |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Contrast |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Motion interpolation technologie | PQI (Picture Quality Index) 1000 |
| Beeldverwerkingstechnologie | Hyper Real, Samsung Contrast Enhancer, Samsung Ultra Clean View |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Type schermrand | VNB (Zeer smalle rand) |
| Prestatie | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Teletext | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Auto channel search | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Ondertiteling | Yes |
| ConnectShare (HDD) | Ja |
| ConnectShare (USB) | Ja |
| HID-ondersteuning | Ja |
| Ingeschakelde stand | Ja |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Video-apps | Samsung TV Plus |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Dimtechnologie voor achtergrondverlichting | Micro Dimming Pro |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| IPv6-ondersteuning | Ja |
| Eco-sensor | Ja |
| Digital Clean View | Ja |
| Hospitality-functies | |
| Startmenu Hospitality | Ja |
| Hotelzenderlijst | Ja |
| Hospitality Plug-and-Play | Ja |
| My Channel-functie | Ja |
| USB-klonen | Ja |
| Teletext | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Wekker | Ja |
| Contentmanagementoplossing | Samsung LYNK Cloud, Samsung LYNK DRM |
| Veiligheidsmodus | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Composiet video-ingang | 1 |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Digital Plus |
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Webbrowser | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 27,4 W |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 75 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 27 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 55 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 737,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 150,5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 465,4 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4,1 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 737,4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 74,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 438 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 879 mm |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Gewicht verpakking | 5,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | TM1240A |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Bureaustandaard | Ja |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Auto channel search | Ja |
| Weergave kanaalmenu | Ja |
| Overige specificaties | |
| HID-ondersteuning | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd | Ja |
| PurColor | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Samsung 32" Hotel TV HT5300
Login for pricing
|
Samsung HU7000F 109,2 cm (43") 4K...
Login for pricing
|
|---|---|---|
| Artikelnummer |
HG32T5300EZXEN
|
HG43U700FEUXEN
|
| Merk |
Samsung
|
Samsung
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|

