Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Port Designs Noumea II Slimclear Eco 27,9 cm (11") Flip case Zwart, Transparant
Artikelnummer
201351
Login for pricing
Op voorraad
Port Designs Noumea II Slimclear Eco, Flip case, Apple, iPad Air 11'', 27,9 cm (11"), 256 g
Port Designs Noumea II Slimclear Eco 27,9 cm (11") Flip case Zwart, Transparant is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | 201351 |
|---|---|
| EAN | 3567042013513 |
| Merk | Port Designs |
| Availability | Y |
Port Designs Noumea II Slimclear Eco. Type etui: Flip case, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Air 11'', Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Aantal standaardmodi: 3. Gewicht: 256 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Flip case |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 3 |
| Compatibiliteit | iPad Air 11'' |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart, Transparant |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 3 |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 257 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Gewicht | 256 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 295 mm |
| Diepte verpakking | 16 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 294 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 295 mm |
| Diepte verpakking | 16 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 294 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Hoofdkleur van product | Zwart, Transparant |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Port Designs Noumea II Slimclear Eco 2...
Login for pricing
|
Mobilis Refuge 25,4 cm (10") Hols...
Login for pricing
|
Hot Product
Mobilis Refuge 22,9 cm (9") Holst...
Login for pricing
|
Bestseller
Targus Click-In 26,7 cm (10.5") F...
Login for pricing
|
Popular
eSTUFF ES681540-BULK tabletbehuizing 2...
Login for pricing
|
eSTUFF ES682085-BULK tabletbehuizing 2...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
201351
|
031014
|
031013
|
THZ850GL
|
ES681540-BULK
|
ES682085-BULK
|
| Merk |
Port Designs
|
Mobilis
|
Mobilis
|
TARGUS
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
| Materiaal |
Polyethylene terephthalate (PET)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polycarbonate (PC)
|
Microfibre
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Any brand
|
Any brand
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Flip case
|
Holster case
|
Holster case
|
Folio case
|
Cover case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|




