Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Port Designs 900003 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
Artikelnummer
900003
Port Designs 900003 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Schermfilters
| Artikelnummer | 900003 |
|---|---|
| EAN | 3567049000035 |
| Merk | Port Designs |
| Availability | Y |
- Snelle en makkelijke installatie: zelfklevende sjablonen.
- Antireflecterend oppervlak: vergroot het gebruiksgemak.
- Beschermt het scherm tegen krassen, stof en schokken.
- Antireflecterend oppervlak: vergroot het gebruiksgemak.
- Beschermt het scherm tegen krassen, stof en schokken.
| Design | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Geschikt voor | Laptop |
| Filterkleur | Zwart |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Duurzame schermbeschermer | Ja |
| Filterfuncties display | Antireflectie |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Krasbestendig | Ja |
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 310 mm |
| Hoogte | 175 mm |
| Diepte | 0,58 mm |
| Gewicht | 45 g |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Diepte verpakking | 1 mm |
| Hoogte verpakking | 388 mm |
| Gewicht verpakking | 105 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Diepte verpakking | 1 mm |
| Hoogte verpakking | 388 mm |
| Gewicht verpakking | 105 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 27 cm |
| Pallet brutolengte | 45 cm |
| Pallet brutohoogte | 28 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
You may also be interested in
| Product |
Port Designs 900003 schermfilter 35,6...
Login for pricing
|
Targus privacyscherm 14.1"W (16:10)
Login for pricing
|
Popular
Lenovo 0A61769 schermfilter 35,6 cm (1...
Login for pricing
|
Bestseller
Targus privacyscherm 15.6"W (16:9)
Login for pricing
|
Hot Product
Targus ASF14W9EU schermfilter 35,6 cm...
Login for pricing
|
New
HP 15.6-in Privacy Filter
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
900003
|
ASF141WEU
|
0A61769
|
ASF156W9EU
|
ASF14W9EU
|
J7H71AA
|
| Merk |
Port Designs
|
TARGUS
|
Lenovo
|
TARGUS
|
TARGUS
|
HP
|
| Soort |
Frameless display privacy filter
|
n.v.t.
|
Frameless display privacy filter
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geschikt voor |
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|




