Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
POLY Microsoft Teams Room Base Kit HP Mini PC with GC8 10m USB cable (ABB)
Artikelnummer
9J6C3AA
POLY Microsoft Teams Room Base Kit HP Mini PC with GC8 10m USB cable (ABB) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | 9J6C3AA |
|---|---|
| EAN | 0197961689518 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Video | |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 1600 MB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Netwerk | |
|---|---|
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 20,3 cm (8") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Typische contrastverhouding | 16:10 |
| Kijkhoek, verticaal | 75° |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 60 W |
| Type stroombron | AC |
| DC-uitgangsspanning | 12 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
You may also be interested in
| Product |
New
POLY Microsoft Teams Room Base Kit HP...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech Rally Plus video conferencing...
Login for pricing
|
Popular
Jabra PanaCast 50 EMEA
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Scribe
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 EMEA
Login for pricing
|
Logitech 991-000400 video conferencing...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
9J6C3AA
|
960-001218
|
8201-231
|
960-001332
|
8200-231
|
991-000400
|
| Merk |
HP Poly
|
LOGITECH
|
JABRA
|
LOGITECH
|
JABRA
|
LOGITECH
|
| Type product |
n.v.t.
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
n.v.t.
|
Group video conferencing system
|
n.v.t.
|





