Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PLANET IPOE-175 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 56 V
Artikelnummer
IPOE-175
Login for pricing
Op voorraad
PLANET IPOE-175, Gigabit Ethernet, 10,100,300 Mbit/s, 1000/10000, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, Grijs, Power over Ethernet (PoE), Stroom
PLANET IPOE-175 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 56 V is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | IPOE-175 |
|---|---|
| EAN | 4711605285476 |
| Merk | PLANET |
| Availability | Y |
PLANET IPOE-175. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,300 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000/10000. Kleur van het product: Grijs, LED-indicatoren: Power over Ethernet (PoE), Stroom. Stroom via Ethernet (PoE): 56 V, Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Certificering: FCC 15 A, CE IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6. Breedte: 169,8 mm, Diepte: 43,8 mm, Hoogte: 72,9 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,300 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bekabelingstechnologie | 1000/10000 |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 56 V |
| Kenmerken | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| LED-indicatoren | Power over Ethernet (PoE), Stroom |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u |
| Certificering | FCC 15 A, CE IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Energie | |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 60 W |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 56 V |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC 15 A, CE IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 373 g |
| Breedte | 169,8 mm |
| Diepte | 43,8 mm |
| Hoogte | 72,9 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,300 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Power over Ethernet (PoE), Stroom |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
PLANET IPOE-175 PoE adapter & inje...
Login for pricing
|
Popular
Axis 5025-281 PoE adapter & injector
Login for pricing
|
Bestseller
Airtame AT-PoE Gigabit Ethernet 5 V
Login for pricing
|
Bosch NPD-6001B Fast Ethernet 57 V
Login for pricing
|
StarTech.com Industrial Gigabit PoE Sp...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 02208-001 PoE adapter & injec...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
IPOE-175
|
5025-281
|
AT-POE
|
NPD-6001B
|
POESLT1G48V
|
02208-001
|
| Merk |
PLANET
|
Axis
|
AIRTAME
|
Bosch
|
StarTech.com
|
Axis
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
1
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2
|





