Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung Galaxy M17 5G | M36 5G | A17 4G | A17 5G | M16 5G | F16 5G | A26 5G | Ultra-Wide Fit Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
Artikelnummer
SABNUWFG38541
Login for pricing
Op voorraad
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung Galaxy M17 5G | M36 5G | A17 4G | A17 5G | M16 5G | F16 5G | A26 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy M17 5G, Samsung - Galaxy M36 5G, Samsung - Galaxy A17 4G, Samsung - Galaxy A17..., Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung Galaxy M17 5G | M36 5G | A17 4G | A17 5G | M16 5G | F16 5G | A26 5G | Ultra-Wide Fit Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | SABNUWFG38541 |
|---|---|
| EAN | 5715685017520 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | Y |
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung Galaxy M17 5G | M36 5G | A17 4G | A17 5G | M16 5G | F16 5G | A26 5G | Ultra-Wide Fit. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy M17 5G, Samsung - Galaxy M36 5G, Samsung - Galaxy A17 4G, Samsung - Galaxy A17.... Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy M17 5G, Samsung - Galaxy M36 5G, Samsung - Galaxy A17 4G, Samsung - Galaxy A17 5G, Samsung - Galaxy M16 5G, Samsung - Galaxy F16 5G, Samsung - Galaxy A26 5G |
| Afmetingen scherm H x B | 160,11 x 73,63 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,51 mm |
| Gewicht | 13 g |
| Hoogte | 160,1 mm |
| Diepte | 0,51 mm |
| Breedte | 73,6 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Diepte verpakking | 6 mm |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 32 g |
| Afmetingen scherm H x B | 160,11 x 73,63 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,51 mm |
| Gewicht | 13 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Diepte verpakking | 6 mm |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 32 g |
| Afmetingen scherm H x B | 160,11 x 73,63 mm |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 160,1 mm |
| Diepte | 0,51 mm |
| Breedte | 73,6 mm |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protecto...
Login for pricing
|
Popular
DICOTA D31457 scherm- & rugbescher...
Login for pricing
|
New
KAPSOLO Tempered GLASS Screen Protecti...
Login for pricing
|
KAPSOLO Tempered GLASS Screen Protecti...
Login for pricing
|
Bestseller
Mobilis 036254 scherm- & rugbesche...
Login for pricing
|
Mobilis 036242 scherm- & rugbesche...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SABNUWFG38541
|
D31457
|
KAP30273
|
KAP30279
|
036254
|
036242
|
| Merk |
PANZERGLASS
|
DICOTA
|
Kapsolo
|
Kapsolo
|
Mobilis
|
Mobilis
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Honeywell
|
Zebra
|





