Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® Screen Protector iPhone 17 Pro Max | Classic Fit w. EasyAligner Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
Artikelnummer
PG24188
Login for pricing
Op voorraad
PanzerGlass ® Screen Protector iPhone 17 Pro Max | Classic Fit w. EasyAligner, Apple, Apple - iPhone 17 Pro Max, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
PanzerGlass ® Screen Protector iPhone 17 Pro Max | Classic Fit w. EasyAligner Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | PG24188 |
|---|---|
| EAN | 5715685025563 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | Y |
PanzerGlass ® Screen Protector iPhone 17 Pro Max | Classic Fit w. EasyAligner. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPhone 17 Pro Max. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 17 Pro Max |
| Afmetingen scherm H x B | 158,87 x 73,45 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,71 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Hoogte | 158,9 mm |
| Diepte | 0,71 mm |
| Breedte | 73,5 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 54 g |
| Afmetingen scherm H x B | 158,87 x 73,45 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Installatietray | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,71 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 54 g |
| Afmetingen scherm H x B | 158,87 x 73,45 mm |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 158,9 mm |
| Diepte | 0,71 mm |
| Breedte | 73,5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
PanzerGlass ® Screen Protector iPhone...
Login for pricing
|
eSTUFF ES501133 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Alpha Glass Series voor Apple...
Login for pricing
|
Popular
eSTUFF ES504043 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
eSTUFF ES504064 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
eSTUFF ES501153 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PG24188
|
ES501133
|
77-62482
|
ES504043
|
ES504064
|
ES501153
|
| Merk |
PANZERGLASS
|
eSTUFF
|
OTTERBOX
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Apple (brand)
|





