Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector iPhone SE (2020/2022) | 8 | 7 | 6 | 6s | Standard Fit Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
Artikelnummer
P2684
Login for pricing
Op voorraad
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector iPhone SE (2020/2022) | 8 | 7 | 6 | 6s | Standard Fit, Apple, Apple - iPhone 6, Apple - iPhone 6s, Apple - iPhone 7, Apple - iPhone 8, Apple - iPhone SE 2020,..., Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Antibacterieel, Transparant, 1 stuk(s)
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector iPhone SE (2020/2022) | 8 | 7 | 6 | 6s | Standard Fit Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | P2684 |
|---|---|
| EAN | 5711724126840 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | Y |
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector iPhone SE (2020/2022) | 8 | 7 | 6 | 6s | Standard Fit. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPhone 6, Apple - iPhone 6s, Apple - iPhone 7, Apple - iPhone 8, Apple - iPhone SE 2020,.... Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig, Antibacterieel. Filterfunctie privacy, Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 11,9 cm (4.7") |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Soort apparaat | Mobiele telefoon/Smartphone |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig, Antibacterieel |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Filterfunctie privacy | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 6, Apple - iPhone 6s, Apple - iPhone 7, Apple - iPhone 8, Apple - iPhone SE 2020, Apple - iPhone SE 2022 |
| Afmetingen scherm H x B | 128,62 x 58,67 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Filterfunctie privacy | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Merkspecifieke technologieën | Super+ |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,9 mm |
| Gewicht | 13 g |
| Hoogte | 128,6 mm |
| Diepte | 0,9 mm |
| Breedte | 58,7 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 53 g |
| Afmetingen scherm H x B | 128,62 x 58,67 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,9 mm |
| Gewicht | 13 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 53 g |
| Afmetingen scherm H x B | 128,62 x 58,67 mm |
| Technische details | |
| Maximale schermgrootte | 11,9 cm (4.7") |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 128,6 mm |
| Diepte | 0,9 mm |
| Breedte | 58,7 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector...
Login for pricing
|
DICOTA D31457 scherm- & rugbescher...
Login for pricing
|
Popular
eSTUFF ES501130 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
eSTUFF ES501133 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Alpha Glass Series voor Apple...
Login for pricing
|
eSTUFF ES504043 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
P2684
|
D31457
|
ES501130
|
ES501133
|
77-62482
|
ES504043
|
| Merk |
PANZERGLASS
|
DICOTA
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
OTTERBOX
|
eSTUFF
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|





