Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 45W Charger incl. 2 x USB-C | EU Plug | Silver White Smartphone Wit AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
EM58685
Login for pricing
Op voorraad
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 45W Charger incl. 2 x USB-C | EU Plug | Silver White, Binnen, AC, Wit
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 45W Charger incl. 2 x USB-C | EU Plug | Silver White Smartphone Wit AC Snel opladen Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | EM58685 |
|---|---|
| EAN | 5715685027574 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | Y |
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 45W Charger incl. 2 x USB-C | EU Plug | Silver White. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Smartphone, Aantal USB-Type-C-poorten: 2, Snel opladen, Stroomspanning bescherming: Oververhitting. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Smartphone |
| Type stroombron | AC |
| Stroomspanning bescherming | Oververhitting |
| Compatibiliteit | Universal - Universal |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | GaN, Turbo Charge |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| MagSafe-compatibel | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
| Type stekker | Type C |
| Maximaal vermogen | 45 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 102 g |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |
| Verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Meegeleverde kabels | Nee |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU |
| Meegeleverde kabels | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Duurzame technologieën en materialen | 90% recycled post-consumer polycarbonate |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8504408590 |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | 90% recycled post-consumer polycarbonate |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8504408590 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Compatibiliteit | Universal - Universal |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 45W Ch...
Login for pricing
|
Bestseller
Honeywell 46-00526 oplader voor mobiel...
Login for pricing
|
Hot Product
Honeywell PS-05-1000W-C oplader voor m...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 2-poorts USB-lader hoog v...
Login for pricing
|
Popular
DELL 450-18066 oplader voor mobiele ap...
Login for pricing
|
Motorola CBL-TC55-CHG1-01 oplader voor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EM58685
|
46-00526
|
PS-05-1000W-C
|
USB2PACWH
|
450-18066
|
CBL-TC55-CHG1-01
|
| Merk |
PANZERGLASS
|
HONEYWELL
|
HONEYWELL
|
StarTech.com
|
Dell
|
ZEBRA
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|





