Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wallet Case w. MagSafe iPhone 16 mobiele telefoon behuizingen Hoes Zwart
Artikelnummer
1329
Login for pricing
Op voorraad
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wallet Case w. MagSafe iPhone 16, Hoes, Apple, Apple - iPhone 16, Zwart
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wallet Case w. MagSafe iPhone 16 mobiele telefoon behuizingen Hoes Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | 1329 |
|---|---|
| EAN | 5715685003912 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | Y |
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wallet Case w. MagSafe iPhone 16. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPhone 16, Kleur van het product: Zwart
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 16 |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Land van herkomst | China |
| Kleurnaam | Black |
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer polycarbonate |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Kenmerken | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 16 |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Land van herkomst | China |
| Kleurnaam | Black |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Polycarbonaat (PC) |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 100 procent |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte | 87,3 mm |
| Hoogte | 155,2 mm |
| Diepte | 22,5 mm |
| Dikte | 2,25 cm |
| Gewicht | 107 g |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 141 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 141 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Droog doekje | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Kleurnaam | Black |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wa...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Symmetry Clear Series voor Ap...
Login for pricing
|
Hot Product
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
New
OtterBox Commuter Lite Series voor Sam...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
1329
|
77-53947
|
77-53957
|
77-56603
|
77-62794
|
77-63936
|
| Merk |
PANZERGLASS
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Rubber
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Transparent
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





