Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Panduit 24-port Modular Patch Panel 6 Removable Faceplates 1U
Artikelnummer
NKFP24Y
Login for pricing
Op voorraad
Panduit 24-port Modular Patch Panel 6 Removable Faceplates, RJ-45, Rekmontage, 1U, 482,6 mm, 43,7 mm, 18,3 mm
Panduit 24-port Modular Patch Panel 6 Removable Faceplates 1U is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | NKFP24Y |
|---|---|
| EAN | 0074983055937 |
| Merk | Panduit |
| Availability | Y |
Panduit 24-port Modular Patch Panel 6 Removable Faceplates. Aansluiting(en): RJ-45. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 482,6 mm, Hoogte: 43,7 mm, Diepte: 18,3 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 323,6 g |
| Diepte | 18,3 mm |
| Breedte | 482,6 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
You may also be interested in
| Product |
Panduit 24-port Modular Patch Panel 6...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 24-poorts 1U in een rek t...
Login for pricing
|
New
Microconnect PP-003 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Recommended
Equip 326316 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Popular
Equip 326424 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Equip 326324 patch paneel 1U
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
NKFP24Y
|
C6PANEL24
|
PP-003
|
326316
|
326424
|
326324
|
| Merk |
Panduit
|
StarTech.com
|
MicroConnect
|
EQUIP
|
EQUIP
|
EQUIP
|
| Aantal poorten |
24
|
24
|
24
|
16
|
24
|
24
|
| Montage |
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
| Rackcapaciteit |
1U
|
n.v.t.
|
1U
|
1U
|
1U
|
1U
|





