Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OtterBox Symmetry Magnets Series voor Samsung Galaxy S26 Ultra, zwart
Artikelnummer
77-000021
OtterBox Symmetry Magnets Series voor Samsung Galaxy S26 Ultra, zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- 3X getest volgens militaire norm voor valbescherming (MIL-STD-810G 516.6)
- Verhoogde randen beschermen de camera en het scherm
- Krasbestendig, waardoor hij er langer als nieuw uitziet
- Ultraslank ontwerp past perfect bij de vorm van je telefoon
- Terugverende knoppen reageren op het aanraken
- Met de ingebouwde ankers kun je telefoonbandjes en hangers bevestigen
- Ingebouwde magneten sluiten perfect aan voor Fast Charge
- Bevat minimaal 40% gerecycled materiaal
- Werkt met OtterBox Glass
- Recyclebare retailverpakking
- Probleemloze klantenservice
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | 77-000021 |
|---|---|
| EAN | 0840434747887 |
| Merk | OTTERBOX |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Bescherm je telefoon met de Symmetry Series. Deze ultradunne telefoonhoes beschermt tegen vallen en tegen alle schokken en klappen die horen bij een verbonden bestaan. Bel, app, sms en videobel probleemloos – de functies van je telefoon werken perfect met de Symmetry Series. Ingebouwde magneten zorgen dat de hoes precies goed zit en een stevige verbinding biedt voor Fast Charge, zodat je voldoende energie hebt voor elke situatie. Bovendien kun je jouw hoes een persoonlijke touch geven door gebruik te maken van de geïntegreerde verankeringen.
| Design | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Technische details | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926,90,9790 |
| Kenmerken | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Militaire norm | MIL-STD-810G |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 82,9 mm |
| Hoogte | 167,7 mm |
| Diepte | 14,1 mm |
| Gewicht | 37,23 g |
| Breedte verpakking | 107,9 mm |
| Diepte verpakking | 17,8 mm |
| Hoogte verpakking | 196,8 mm |
| Gewicht verpakking | 68,23 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 107,9 mm |
| Diepte verpakking | 17,8 mm |
| Hoogte verpakking | 196,8 mm |
| Gewicht verpakking | 68,23 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 233,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 128,5 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 373,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,88 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926,90,9790 |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
OtterBox Symmetry Magnets Series voor...
Login for pricing
|
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
Login for pricing
|
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
77-000021
|
77-54088
|
77-62768
|
77-65076
|
77-65855
|
77-65401
|
| Merk |
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Silicone
|
Polycarbonate
|
Leather
|
Leather
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Wallet case
|
Wallet case
|
Cover case
|





