Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OtterBox React voor MagSafe Series voor Apple iPhone 17e/16e/15/14/13, transparant/zwart
Artikelnummer
77-98203
Login for pricing
Op voorraad
React voor MagSafe Series voor Apple iPhone 17e/16e/15/14/13, transparant/zwart
OtterBox React voor MagSafe Series voor Apple iPhone 17e/16e/15/14/13, transparant/zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- DROP+ / Voldoet aan de militaire standaard voor valtesten (MIL-STD-810G 516.6)
- Harde hoes met zachte gripranden
- Ultradunne hoes
- Ingebouwde magneten klikken stevig vast aan MagSafe opladers en accessoires
- Compatibel met draadloos opladen
- React Series for MagSafe bevat minimaal 40% gerecycled materiaal, bestaande uit 100% gerecycled kunststof
- Werkt met schermbeschermers van OtterBox
- Probleemloze klantenservice
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | 77-98203 |
|---|---|
| EAN | 0840434707249 |
| Merk | OTTERBOX |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
De ultradunne, veerkrachtige MagSafe-hoes uit de React Series beschermt je telefoon tegen vallen en krassen. De stevige vorm uit één deel is nauwkeurig ontworpen voor jouw telefoon en de soft- touch-randen bieden een uitstekende grip. Met de ingebouwde magneten kun je MagSafe- accessoires vastklikken, waardoor je je telefoon op nieuwe manieren kunt gebruiken. Bovendien is de hoes eenvoudig te bevestigen op je telefoon en glijdt soepel in en uit je broekzak. Omhul je telefoon met de vertrouwde bescherming van de React Series voor MagSafe.
| Design | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Technische details | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | iPhone 17e/16e/15/14/13 |
| Maximale schermgrootte | 15,5 cm (6.1") |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Kenmerken | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | iPhone 17e/16e/15/14/13 |
| Maximale schermgrootte | 15,5 cm (6.1") |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycleerd plastic |
| Militaire norm | MIL-STD-810G |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76,5 mm |
| Hoogte | 151,7 mm |
| Diepte | 10,7 mm |
| Gewicht | 39,41 g |
| Breedte verpakking | 107,9 mm |
| Diepte verpakking | 17,8 mm |
| Hoogte verpakking | 196,8 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 107,9 mm |
| Diepte verpakking | 17,8 mm |
| Hoogte verpakking | 196,8 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 233,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 128,5 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 373,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,93 kg |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
OtterBox React voor MagSafe Series voo...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Symmetry Clear Series voor Ap...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Strada Via Series voor Apple...
Login for pricing
|
Popular
Mobilis 031001 mobiele telefoon behuiz...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
77-98203
|
77-53947
|
77-53957
|
77-56603
|
77-61672
|
031001
|
| Merk |
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
Mobilis
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Rubber
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Transparent
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Flip case
|
n.v.t.
|





