Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OtterBox React Series voor Samsung Galaxy Tab A11+, transparant
Artikelnummer
77-99082
OtterBox React Series voor Samsung Galaxy Tab A11+, transparant is te bestellen in veelvoud van 1
- Voldoet aan de militaire norm voor valbescherming (MIL-STD-810G 516.6)
- Harde hoes met zachte gripranden
- Ultradunne hoes
- Het dunne profiel glijdt eenvoudig in en uit tassen en rugzakken
- Eenvoudig te installeren en te verwijderen
- Recyclebare retailverpakking
- Probleemloze klantenservice
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | 77-99082 |
|---|---|
| EAN | 0840434725489 |
| Merk | OTTERBOX |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
De ultradunne, veerkrachtige hoes uit de React Series beschermt je tablet tegen valpartijen en krassen. De stevige vorm uit één deel is nauwkeurig ontworpen voor jouw tablet en de soft- touch-randen bieden een uitstekende grip. Bovendien kun je de hoes snel installeren en net zo snel weer verwijderen. Geef je tablet de vertrouwde bescherming van de React Series.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Staande modus | Nee |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A11+ |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Transparant |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Nee |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 174,6 mm |
| Diepte | 11,1 mm |
| Hoogte | 262,2 mm |
| Gewicht | 155,45 g |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 14,7 mm |
| Hoogte verpakking | 289,6 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 14,7 mm |
| Hoogte verpakking | 289,6 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Transparant |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 161,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 190,2 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 312 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,42 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
Login for pricing
|
New
Wacom ACK52702 tabletbehuizing Buidelz...
Login for pricing
|
Recommended
Wacom ACK52701 Buidelzak Grijs
Login for pricing
|
Popular
Targus VersaVu 32,8 cm (12.9") Fo...
Login for pricing
|
Hot Product
Newland Holster 12,7 cm (5") Zwart
Login for pricing
|
Targus Click-In 26,7 cm (10.5") F...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
77-99082
|
ACK52702
|
ACK52701
|
THZ749GL
|
HS105
|
THZ850GL
|
| Merk |
OTTERBOX
|
WACOM
|
WACOM
|
TARGUS
|
Newland
|
TARGUS
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Wacom
|
Wacom
|
Apple (brand)
|
Newland
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Pouch case
|
Pouch case
|
Folio case
|
Holster case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Transparent
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





