Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OtterBox Glass Series voor Samsung Galaxy S26, transparant
Artikelnummer
77-000031
OtterBox Glass Series voor Samsung Galaxy S26, transparant is te bestellen in veelvoud van 1
- Valbescherming om breken te voorkomen
- Betrouwbare bescherming tegen krassen
- Superhelder scherm
- 9H oppervlaktehardheid
- Geen vingerafdrukken of vlekken
- Feilloze aanraakrespons
- Inclusief snelle en makkelijke installatiekit
- Recyclebare retailverpakking
- Probleemloze klantenservice
| Artikelnummer | 77-000031 |
|---|---|
| EAN | 0840434748082 |
| Merk | OTTERBOX |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Maak het touchscreen van je telefoon klaar voor de lange termijn. De OtterBox Glass-screenprotector is eenvoudig te installeren en beschermt je scherm tegen valpartijen, breuken en krassen. Het glas is bestand tegen vlekken en vingerafdrukken en zorgt ervoor dat je scherm er helder blijft uitzien. Vertrouw op OtterBox Glass om je scherm te beschermen tegen krassen en valpartijen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 16 cm (6.3") |
| Hardheid | 9H |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig, Barstbestendig |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 |
| Afmetingen scherm H x B | 145,7 x 67,8 mm |
| Prestatie | |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,3 mm |
| Gewicht | 15,6 g |
| Breedte verpakking | 108,5 mm |
| Diepte verpakking | 13 mm |
| Hoogte verpakking | 191 mm |
| Gewicht verpakking | 75,6 g |
| Afmetingen scherm H x B | 145,7 x 67,8 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
|---|---|
| Dikte | 0,3 mm |
| Gewicht | 15,6 g |
| Breedte verpakking | 108,5 mm |
| Diepte verpakking | 13 mm |
| Hoogte verpakking | 191 mm |
| Gewicht verpakking | 75,6 g |
| Afmetingen scherm H x B | 145,7 x 67,8 mm |
| Technische details | |
| Maximale schermgrootte | 16 cm (6.3") |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007,19,8095 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 173 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 133,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 393,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007,19,8095 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
OtterBox Glass Series voor Samsung Gal...
Login for pricing
|
eSTUFF ES501133 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Alpha Glass Series voor Apple...
Login for pricing
|
Popular
eSTUFF ES504043 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
eSTUFF ES504064 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
eSTUFF ES501153 scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
77-000031
|
ES501133
|
77-62482
|
ES504043
|
ES504064
|
ES501153
|
| Merk |
OTTERBOX
|
eSTUFF
|
OTTERBOX
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Apple (brand)
|





