Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OtterBox Defender Pro Magnets Series voor Samsung Galaxy S26 Ultra, zwart
Artikelnummer
77-99859
OtterBox Defender Pro Magnets Series voor Samsung Galaxy S26 Ultra, zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- 7X getest volgens militaire norm voor valbescherming (MIL-STD-810G 516.6)
- Dankzij de drielaagse bescherming blijft je telefoon stabiel en veilig bij stoten en vallen
- Verhoogde randen beschermen de camera en het scherm
- Portcovers houden het stof en vuil tegen
- Textuur over het hele oppervlak voor optimale grip
- Met de ingebouwde ankers kun je telefoonbandjes en hangers bevestigen
- Ingebouwde magneten sluiten perfect aan voor Fast Charge
- Bevat minimaal 35% gerecycled materiaal
- Gratis holster verkrijgbaar (na aankoop) om vast te klikken aan riem of tas en te gebruiken als handsfree standaard
- Werkt met OtterBox Glass
- Recyclebare retailverpakking
- Probleemloze klantenservice
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | 77-99859 |
|---|---|
| EAN | 0840434744664 |
| Merk | OTTERBOX |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Vertrouw voor de beste bescherming op de Defender Series Pro, onze sterkste hoes ooit. Het heeft een drielaags ontwerp met een siliconen cover, stevige binnenkant en een achterkant van traagschuim die samen alle mogelijke schokken en stoten opvangen, wat zorgt voor een krachtige valbescherming. De hoes is bovendien voorzien van schokdempende hoeken, textuur over de hele buitenkant voor optimale grip, en ingebouwde magneten sluiten perfect aan voor Fast Charge. Voor bewezen bescherming heb je onze oorspronkelijke hoes nodig.
| Design | |
|---|---|
| Materiaal | Silicone, Schuim |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Technische details | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Silicone, Schuim |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig, Valbestendig, Schokbestendig, Stofafstotend, Vuilbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926,90,9790 |
| Kenmerken | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Silicone, Schuim |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig, Valbestendig, Schokbestendig, Stofafstotend, Vuilbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90,3 mm |
| Hoogte | 175,4 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Gewicht | 72,23 g |
| Breedte verpakking | 107,9 mm |
| Diepte verpakking | 17,8 mm |
| Hoogte verpakking | 196,8 mm |
| Gewicht verpakking | 103,23 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 107,9 mm |
| Diepte verpakking | 17,8 mm |
| Hoogte verpakking | 196,8 mm |
| Gewicht verpakking | 103,23 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 233,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 128,5 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 373,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,72 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926,90,9790 |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
OtterBox Defender Pro Magnets Series v...
Login for pricing
|
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
Login for pricing
|
Popular
Apple MM1P3ZM/A mobiele telefoon behui...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
77-99859
|
77-54088
|
77-62768
|
77-65401
|
77-66179
|
MM1P3ZM/A
|
| Merk |
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
Apple
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Silicone
|
Polycarbonate
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Leather
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Purple
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





