Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Optoma WHD221 Draadloze zender
Artikelnummer
W3P00000021
Login for pricing
Op voorraad
Optoma WHD221, Draadloze zender, Wit, Bedraad en draadloos, USB, HDMI, USB Type-C
Optoma WHD221 Draadloze zender is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Projector accessoires
| Artikelnummer | W3P00000021 |
|---|---|
| EAN | 5055387668904 |
| Merk | Optoma |
| Availability | Y |
Optoma WHD221. Type product: Draadloze zender, Kleur van het product: Wit. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Hostinterface: USB, Interface: HDMI. Gewicht: 60 g, Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 168 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Draadloze zender |
| Kleur van het product | Wit |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Hostinterface | USB |
| Interface | HDMI |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 60 g |
| Breedte verpakking | 92 mm |
| Diepte verpakking | 168 mm |
| Hoogte verpakking | 36 mm |
| Gewicht verpakking | 72 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Type product | Draadloze zender |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Kleur van het product | Wit |
| Netwerk | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Hostinterface | USB |
| Interface | HDMI |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
You may also be interested in
| Product |
Optoma WHD221 Draadloze zender
Login for pricing
|
Epson V13H134A56 projector accessoire...
Login for pricing
|
StarTech.com TAA privacy filter uses M...
Login for pricing
|
StarTech.com 22 Monitor Privacy Screen
Login for pricing
|
StarTech.com 23 Monitor Privacy Screen
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
W3P00000021
|
V13H134A56
|
2169A-PRIVACY-SCREEN
|
2261A-PRIVACY-SCREEN
|
2369A-PRIVACY-SCREEN
|
| Merk |
Optoma
|
EPSON
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Epson
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type product |
Wireless transmitter
|
Filter Kit
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|


