Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OnePlus Nord 5 17,4 cm (6.83") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Grijs
Artikelnummer
5011113305
Login for pricing
Op voorraad
6.83", 2800 x 1272, Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, 8/256GB, 50/8MP, 50MP, 5G, WiFi 6, Bluetooth 5.4, 5200 mAh, OxygenOS 15.0
OnePlus Nord 5 17,4 cm (6.83") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | 5011113305 |
|---|---|
| EAN | 6921815629849 |
| Merk | OnePlus |
| Availability | Y |
| Product Family | Nord |
Modern, ingetogen, minimalistische kleuren.
Even serieus nu.
Snapdragon™ 8s Gen 3.
Extreme-FPS-gaming.
Geoptimaliseerd
DDR5X RAM.
Qualcomm-tuned voor meer snelheid, meer mogelijkheden.
Meet the Category's largest
VC koelsysteem.
Voor een koele 5 uur van PUBG en
CODM op een heel soepele 144 FPS.
5200mAh-batterij.80W
Bij een volledige lading
Meer info over de Battery Health Engine
Totaal nieuw bypass-oplaadsysteem.
Laad je batterij op terwijl je gamet en jij je batterij lekker koel houdt.
Verlaagt de warmte
Zodat je batterij langer meegaat.
Vermindert prestatieverlies
Als gevolg van thermische throttling.
Batterij blijft langer gezond
Voorkomt schadelijke micro-opladen dat tussen de 99% en 100% plaatsvindt.
50 MP ISOCELL JN5 Selfie Camera
Hardware-autofocus
OnePlus 13-serie HDR en natuurlijk kleuralgoritme
2x zoom
OnePlus 13-serie HDR en natuurlijk kleuralgoritme
4K 60 FPS-video-opname
Selfie. Portret. Groufie.
Natuurlijke huid en zo helder als overdag.
Perfectie. Nacht of licht.
4K 60 FPS
video-opname
Ultravloeind, hoge resolutie voor superheldere video's om te bewerken en af te spelen. Hoge framesnelheid, snelle actie.
Even serieus nu.
Snapdragon™ 8s Gen 3.
Extreme-FPS-gaming.
Geoptimaliseerd
DDR5X RAM.
Qualcomm-tuned voor meer snelheid, meer mogelijkheden.
Meet the Category's largest
VC koelsysteem.
Voor een koele 5 uur van PUBG en
CODM op een heel soepele 144 FPS.
5200mAh-batterij.80W
Bij een volledige lading
Meer info over de Battery Health Engine
Totaal nieuw bypass-oplaadsysteem.
Laad je batterij op terwijl je gamet en jij je batterij lekker koel houdt.
Verlaagt de warmte
Zodat je batterij langer meegaat.
Vermindert prestatieverlies
Als gevolg van thermische throttling.
Batterij blijft langer gezond
Voorkomt schadelijke micro-opladen dat tussen de 99% en 100% plaatsvindt.
50 MP ISOCELL JN5 Selfie Camera
Hardware-autofocus
OnePlus 13-serie HDR en natuurlijk kleuralgoritme
2x zoom
OnePlus 13-serie HDR en natuurlijk kleuralgoritme
4K 60 FPS-video-opname
Selfie. Portret. Groufie.
Natuurlijke huid en zo helder als overdag.
Perfectie. Nacht of licht.
4K 60 FPS
video-opname
Ultravloeind, hoge resolutie voor superheldere video's om te bewerken en af te spelen. Hoge framesnelheid, snelle actie.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17,4 cm (6.83") |
| Resolutie | 2800 x 1272 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 800 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 1800 cd/m² |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 19.8:9 |
| Soort paneel | AMOLED |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 93,6 procent |
| Aanraakreactiesnelheid | 3000 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Processor | |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 8s Gen 3 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Virtueel RAM (max) | 8 GB |
| Camera | |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/4" |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 116° |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.56" |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 84° |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/2.75" |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,64 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 90° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 50 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Digitale zoom | 20x |
| Video-opname modi | 720p, 1080p |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Flash type | LED |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Achtercamera brandpuntsafstand | 2,4 cm |
| Tweede achtercamera brandpuntsafstand | 1,5 cm |
| Achtercamera lenselementen | 6-elementlens |
| Tweede achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Afbeeldings stabilisator type | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ja |
| Lenselementen van voorcamera | 5-elementlens |
| Portretstand | Ja |
| Slow motion-snelheid | 1080p at 120 fps, 720p at 240 fps |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth-profielen | AAC, APTX, APTX-HD, LDAC, LHDC, SBC |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| aptX-technologie | Ja |
| MIMO | Ja |
| 5G-standaard | NR |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Berichten | |
| Ja | |
| SMS | Ja |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Kleurnaam | Phantom Grey |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Grafische adapter | Adreno 735 |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery, Programmable Power Supply (PPS), SuperVOOC |
| Omgekeerd draadloos opladen | Ja |
| Vermogen om draadloos omgekeerd op te laden | 5 W |
| Multimedia | |
|---|---|
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AMR, APE, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Ondersteunde videoformaten | 3GP, AV1, AVC, AVI, FLV, HEVC, MKV, MOV, MP4, VP8, VP9 |
| Oproep-management | |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Besturingssysteemvork | OxygenOS 15 |
| Accu/Batterij | |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5200 mAh |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 55 W |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 2952 min |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | C |
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Infraroodsensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 211 g |
| Breedte | 77 mm |
| Diepte | 8,1 mm |
| Hoogte | 163,4 mm |
| Kenmerken | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 90° |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
You may also be interested in
| Product |
OnePlus Nord 5 17,4 cm (6.83") Du...
Login for pricing
|
Popular
Apple iPhone 13 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Hot Product
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Recommended
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Bestseller
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
New
Samsung Galaxy S24 15,8 cm (6.2")...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5011113305
|
MLPF3ZD/A
|
MTP43ZD/A
|
MTP13ZD/A
|
MTP03ZD/A
|
SM-S921BZKDEUB
|
| Merk |
OnePlus
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Samsung
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
Android
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
55" to 65"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
| Kleur van het product |
Grey
|
Black
|
Blue
|
Pink
|
Black
|
Black
|
| Inclusief besturingssysteem |
Android 15
|
iOS 15
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
Android 14
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Triple camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|





