Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OnePlus 15R 17,4 cm (6.83") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 7400 mAh Zwart
Artikelnummer
5011116967
Login for pricing
Op voorraad
OnePlus 15R, 17,4 cm (6.83"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Zwart
OnePlus 15R 17,4 cm (6.83") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 7400 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | 5011116967 |
|---|---|
| EAN | 6921815630937 |
| Merk | OnePlus |
| Availability | Y |
OnePlus 15R. Beeldschermdiagonaal: 17,4 cm (6.83"), Resolutie: 2800 x 1272 Pixels. Frequentie van processor: 3,8 GHz, Processorfamilie: Snapdragon, Processormodel: 8 Gen 5. RAM-capaciteit: 12 GB, RAM-type: LPDDR5X, Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Dubbele camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Inclusief besturingssysteem: Android 16.0. Capaciteit van de accu/batterij: 7400 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 214 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17,4 cm (6.83") |
| Resolutie | 2800 x 1272 Pixels |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 19.8:9 |
| Aanraakreactiesnelheid | 3200 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 3,8 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 8 Gen 5 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Camera | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 112° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 84° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Video-opname modi | 720p, 1080p |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Flash type | LED |
| Nachtmodus | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Achtercamera brandpuntsafstand | 2,4 cm |
| Achtercamera lenselementen | 6-elementlens |
| Tweede achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Afbeeldings stabilisator type | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ja |
| Lenselementen van voorcamera | 5-elementlens |
| Portretstand | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| MIMO | Ja |
| 5G-standaard | NR |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Kleurnaam | Charcoal Black |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | SuperVOOC |
| Multimedia | |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat | MP3, AAC, AMR, APE, OGG, FLAC, WAV, MIDI, WMA |
| Ondersteunde videoformaten | MP4, 3GP, MKV, MOV, AVI, FLV, HEVC, AVC, VP9, VP8, AV1, WEBM, TS, M2TS, ASF |
| Oproep-management | |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Besturingssysteemvork | OxygenOS |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 7400 mAh |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 4671 min |
| Batterijduur in cycli | 1300 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | D |
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Infraroodsensor | Ja |
| Kleurtemperatuursensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 214 g |
| Breedte | 77 mm |
| Diepte | 8,3 mm |
| Hoogte | 163,4 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
OnePlus 15R 17,4 cm (6.83") Dual...
Login for pricing
|
Bestseller
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Recommended
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Popular
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Hot Product
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
New
Google Pixel 8 Pro 17 cm (6.7") D...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5011116967
|
MTPC3ZD/A
|
MTPG3ZD/A
|
MTPH3ZD/A
|
MTPD3ZD/A
|
GA04798-GB
|
| Merk |
OnePlus
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Google
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
Android
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Blue
|
Green
|
Pink
|
Black
|
| Inclusief besturingssysteem |
Android 16.0
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
n.v.t.
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
256GB and more
|
256GB and more
|
256GB and more
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Triple camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|





