Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OnePlus 15 17,2 cm (6.78") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 7300 mAh Zwart
Artikelnummer
5011116287
Login for pricing
Op voorraad
OnePlus 15, 17,2 cm (6.78"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Zwart
OnePlus 15 17,2 cm (6.78") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 7300 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | 5011116287 |
|---|---|
| EAN | 6921815630265 |
| Merk | OnePlus |
| Availability | Y |
OnePlus 15. Beeldschermdiagonaal: 17,2 cm (6.78"), Resolutie: 2772 x 1272 Pixels. Processorfamilie: Snapdragon, Processormodel: 8 Elite. RAM-capaciteit: 12 GB, RAM-type: LPDDR5X, Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Inclusief besturingssysteem: Android 16.0. Capaciteit van de accu/batterij: 7300 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 215 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17,2 cm (6.78") |
| Resolutie | 2772 x 1272 Pixels |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 20:9 |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,608 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 8 Elite |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Camera | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 116° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 30° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 84° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,8 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,4 |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Flash type | LED |
| Nachtmodus | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Achtercamera lenselementen | 6-elementlens |
| Tweede achtercamera lenselementen | 4-elementlens |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Derde achtercamera lenselementen | 6-elementlens |
| Panorama | Ja |
| Lenselementen van voorcamera | 5-elementlens |
| Portretstand | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Bluetooth-profielen | AAC, APTX-Adaptive, APTX-HD, LDAC, LHDC, SBC |
| Tethering (modem-mode) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| MIMO | Ja |
| 5G-standaard | NR |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Kleurnaam | Infinite Black |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | SuperVOOC |
| Vermogen draadloos opladen | 50 W |
| Multimedia | |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat | AAC, AMR, APE, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV |
| Ondersteunde videoformaten | 3GP, ASF, AV1, AVC, AVI, FLV, HEVC, M2TS, MKV, MP4, TS, VP8, VP9, WEBM |
| Oproep-management | |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Besturingssysteemvork | OxygenOS |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 7300 mAh |
| Draadloos opladen | Ja |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Infraroodsensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 215 g |
| Breedte | 76,7 mm |
| Diepte | 8,2 mm |
| Hoogte | 161,4 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
OnePlus 15 17,2 cm (6.78") Dual S...
Login for pricing
|
Bestseller
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Recommended
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Google Pixel 8 Pro 17 cm (6.7") D...
Login for pricing
|
Popular
Google Pixel 8 15,8 cm (6.2") Dua...
Login for pricing
|
New
Google Pixel 9
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5011116287
|
MTPG3ZD/A
|
MTPH3ZD/A
|
GA04798-GB
|
GA04803-GB
|
GA05842-GB
|
| Merk |
OnePlus
|
Apple
|
Apple
|
Google
|
Google
|
Google
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
iOS
|
Android
|
Android
|
Android
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
55" to 65"
|
| Kleur van het product |
Black
|
Blue
|
Green
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Inclusief besturingssysteem |
Android 16.0
|
iOS 17
|
iOS 17
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Android 14
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
6GB and more
|
6GB and more
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
256GB and more
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Triple camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Triple camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|





