Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OMADA EAP787 draadloos toegangspunt (WAP) Wit Power over Ethernet (PoE)
Artikelnummer
EAP787
OMADA EAP787 draadloos toegangspunt (WAP) Wit Power over Ethernet (PoE) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: WiFi Acces points
| Artikelnummer | EAP787 |
|---|---|
| EAN | 1210002600569 |
| Merk | TP-LINK |
| Availability | Y |
OMADA EAP787. 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA, WPA2, WPA3. Power over Ethernet (PoE). Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Automatische kanaalselectie | Ja |
| Frequentieband | 2.4 - 6 GHz |
| Aantal gebruikers | 510 gebruiker(s) |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Reset button | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, IC |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Kenmerken | |
| 6 GHz | Ja |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Automatische kanaalselectie | Ja |
| Frequentieband | 2.4 - 6 GHz |
| Aantal gebruikers | 510 gebruiker(s) |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth | Ja |
| Automatisch scannen kanalen | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 8648 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 5765 Mbit/s |
| BeamForming | Ja |
| Dekkingsgebied | 1750 m² |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3 |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Energie | |
| Stroom | 2.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| DC voltage bereik | 12 V |
| Design | |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, IC |
| Antenne | |
| Soort antenne | Intern |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS, IC |
| Software | |
| Automatisch scannen kanalen | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 38,8 mm |
| Verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Doos |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
OMADA EAP787 draadloos toegangspunt (W...
Login for pricing
|
HPE Aruba Networking AP-303HR 867 Mbit...
Login for pricing
|
Cisco CBW141ACM 867 Mbit/s Wit Power o...
Login for pricing
|
New
Cisco CBW140AC 867 Mbit/s Wit Power ov...
Login for pricing
|
Bestseller
TP-Link Omada EAP660 HD draadloos toeg...
Login for pricing
|
Popular
NETGEAR Insight Cloud Managed WiFi 6 A...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EAP787
|
JZ087A
|
CBW141ACM-E-EU
|
3-CBW140AC-E
|
EAP660 HD
|
WAX610Y-100EUS
|
| Merk |
TP-LINK
|
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
TP-LINK
|
NETGEAR
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
n.v.t.
|
867 Mbit/s
|
867 Mbit/s
|
867 Mbit/s
|
2500 Mbit/s
|
2500 Mbit/s
|
| 2,4 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| 5 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|





