Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Olympia 4520 Analoge telefoon Zwart, Wit
Artikelnummer
2294
Olympia 4520 Analoge telefoon Zwart, Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Telefoons
| Artikelnummer | 2294 |
|---|---|
| EAN | 4030152022946 |
| Merk | Olympia |
| Availability | Y |
Olympia 4520. Soort: Analoge telefoon, Handset type: Handset met snoer. Kleur van het product: Zwart, Wit. Aantal handsets inclusief: 1
| Prestatie | |
|---|---|
| Handset type | Handset met snoer |
| Soort | Analoge telefoon |
| Aantal belvolumeniveaus | 3 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Montagewijze | Bureau |
| Grote knoppen | Ja |
| Oproep-management | |
| Snelkiezen | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Capaciteit nummerlijst | 80 |
| Beheerfuncties | |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
| Geheugen | |
| Capaciteit nummerlijst | 80 |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Backlight-kleur | Blauw |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Energie | |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 3 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 195 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Gewicht | 594 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handsets inclusief | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |
| Overige specificaties | |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Olympia 4520 Analoge telefoon Zwart, Wit
Login for pricing
|
Bestseller
Gigaset C570HX Analoge-/DECT-telefoon...
Login for pricing
|
Gigaset A690A Analoge-/DECT-telefoon Z...
Login for pricing
|
New
Gigaset COMFORT 500 DECT-telefoon Numm...
Login for pricing
|
Gigaset COMFORT 550HX Analoge-/DECT-te...
Login for pricing
|
Gigaset AS690HX Analoge-/DECT-telefoon...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
2294
|
S30852-H2861-R101
|
S30852-H2830-B101
|
S30852-H3003-B101
|
S30852-H3051-R104
|
S30852-H2876-R101
|
| Merk |
Olympia
|
GIGASET
|
GIGASET
|
GIGASET
|
GIGASET
|
GIGASET
|
| Soort |
Analog telephone
|
Analog/DECT telephone
|
Analog/DECT telephone
|
DECT telephone
|
Analog/DECT telephone
|
Analog/DECT telephone
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
| Luidspreker |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Capaciteit telefoonboek |
n.v.t.
|
200entries to 250entries
|
100entries to 150entries
|
200entries to 250entries
|
200entries to 250entries
|
150entries to 200entries
|
| Nummerherkenning |
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Antwoordapparaat |
n.v.t.
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
| Montagewijze |
Desk
|
n.v.t.
|
Desk/Wall
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
| Handset type |
Wired handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
| Ingebouwd display |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|





