Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Newland HR15 Wahoo Draagbare streepjescodelezer 1D CCD Zwart
Artikelnummer
NLS-HR1580-BT-SD
Login for pricing
Op voorraad
Newland HR15 Wahoo, Draagbare streepjescodelezer, 1D, CCD, China Post, Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, GS1-128..., 628 nm, 0 - 60°
Newland HR15 Wahoo Draagbare streepjescodelezer 1D CCD Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | NLS-HR1580-BT-SD |
|---|---|
| EAN | 5715063342916 |
| Merk | Newland |
| Availability | Y |
Newland HR15 Wahoo. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D, Type beeldsensor: CCD. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Standaard interfaces: Bluetooth, RS-232, USB, Aansluitbereik: 50 m. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP42. Type stroombron: DC, Type batterij: Ingebouwde accu, Capaciteit van de accu/batterij: 2400 mAh. Gewicht: 213 g, Breedte: 113,5 mm, Diepte: 73,3 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | CCD |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | China Post, Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, GS1-128 (UCC/EAN-128), ISBN, ISSN, ITF-14, ITF-6, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, MSI, Matrix 2 of 5, Plessey, UPC-A, UPC-E |
| Golflengte | 628 nm |
| Soort scanner | 1D |
| Pitch lees-hoek | 0 - 60° |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluitbereik | 50 m |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Standaard interfaces | Bluetooth, RS-232, USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| LED-indicatoren | Ja |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| LED-indicatoren | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2400 mAh |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113,5 mm |
| Diepte | 73,3 mm |
| Hoogte | 159 mm |
| Gewicht | 213 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Newland HR15 Wahoo Draagbare streepjes...
Login for pricing
|
Opticon OPL9815 Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Recommended
Opticon PX20 Draagbare streepjescodele...
Login for pricing
|
Popular
Opticon NLV-3101 Vaste streepjescodele...
Login for pricing
|
Bestseller
Honeywell Voyager 1400g 1D/2D Zwart
Login for pricing
|
Honeywell Voyager 1202G 1D Laser Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
NLS-HR1580-BT-SD
|
12963
|
13131
|
13092
|
1400G2D-2USB
|
1202G-1USB-5
|
| Merk |
Newland
|
OPTICON
|
OPTICON
|
OPTICON
|
HONEYWELL
|
HONEYWELL
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|





