Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Neomounts WL70-550BL14 Monitor/TV-beugel wand 40-55" - gasveer - full motion
Artikelnummer
WL70-550BL14
Login for pricing
Op voorraad
Neomounts WL70-550BL14 Monitor/TV-beugel wand -40-55" - 5-30 kg - VESA 75x75-400x400 - d 6,1-56,5 cm - gasveer - niveauverstelling - full motion - zwart
Neomounts WL70-550BL14 Monitor/TV-beugel wand 40-55" - gasveer - full motion is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: TV-bevestigingen
| Artikelnummer | WL70-550BL14 |
|---|---|
| EAN | 8717371449063 |
| Merk | Neomounts |
| Availability | Y |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual |
| PDF URLs |
View PDF View PDF |
De Neomounts WL70-550BL14 is een full motion wandsteun voor flat screens tot 55" met een maximaal draagvermogen van 30 kg. Door de veelzijdige kantel- (20°) en zwenktechnologie (180°) creëer je de optimale kijkhoek. Voor de perfecte installatie is niveauverstelling beschikbaar.
De WL70-550BL12/550BL14 heeft een diepte van 6,1-56,5 cm en is geschikt voor schermen met VESA gatenpatroon 75x75 tot 400x400 mm.
Door de gasveer kan de steun eenvoudig in hoogte worden versteld. Het kabelmanagementsysteem zorgt ervoor dat eventuele losse snoeren achter het scherm geleid en vastgezet kunnen worden. Daarnaast is de wandsteun voorzien van een Easy-release VESA, waarmee je de tv in een oogwenk kunt (de)monteren.
De WL70-550BL12/550BL14 heeft een diepte van 6,1-56,5 cm en is geschikt voor schermen met VESA gatenpatroon 75x75 tot 400x400 mm.
Door de gasveer kan de steun eenvoudig in hoogte worden versteld. Het kabelmanagementsysteem zorgt ervoor dat eventuele losse snoeren achter het scherm geleid en vastgezet kunnen worden. Daarnaast is de wandsteun voorzien van een Easy-release VESA, waarmee je de tv in een oogwenk kunt (de)monteren.
| Montage | |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 30 kg |
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 30 kg |
| Minimale schermgrootte | 101,6 cm (40") |
| Maximale schermgrootte | 139,7 cm (55") |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,75 x 75 |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 45 - 327 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Draaihoek | 6° |
| Pivot hoek | -3 - 3° |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180° |
| Bereik kantelhoek | -15 - 5° |
| Draaihoek | 180° |
| Afstand tot de muur (min) | 6,1 cm |
| Afstand tot de muur (max.) | 56,5 cm |
| Type hoogteverstelling | Gastrekveer |
| Draaien | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Montagewijze | Muur |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht pakket | 5,5 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 13,8 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Gewicht | 4,53 kg |
| Diepte (max) | 56,5 cm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 365 mm |
| Diepte verpakking | 505 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 5,5 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 520 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 345 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 17,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 13,8 kg |
| Producten per pallet (EU) | 72 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
| Montage | Screws |
| Minimaal gewicht | 5 kg |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Neomounts WL70-550BL14 Monitor/TV-beug...
Login for pricing
|
Recommended
Neomounts FPMA-C400SILVER Monitor/TV-b...
Login for pricing
|
Hot Product
Neomounts FPMA-W960 Monitor/TV-beugel...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts FPMA-C400BLACK Monitor/TV-be...
Login for pricing
|
Neomounts FPMA-C200 Monitor/TV-beugel...
Login for pricing
|
Neomounts FPMA-C200BLACK Monitor/TV-be...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
WL70-550BL14
|
FPMA-C400SILVER
|
FPMA-W960
|
FPMA-C400BLACK
|
FPMA-C200
|
FPMA-C200BLACK
|
| Merk |
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
Silver
|
Black
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|





