Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Neomounts NM-C440DBLACK Dual monitor/TV-beugel plafond 32-60" - h 56-91 cm
Artikelnummer
NM-C440DBLACK
Login for pricing
Op voorraad
Neomounts NM-C440DBLACK Monitor/TV-beugel plafond 2 schermen - 32-60" - max 45 kg/scherm - VESA 200x200-400x400 - h 56-91 cm - geschikt voor schuin plafond - zwart
Neomounts NM-C440DBLACK Dual monitor/TV-beugel plafond 32-60" - h 56-91 cm is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: TV-bevestigingen
Met deze Neomounts plafondsteun, model NM-C440DBLACK, bevestigt u een flatscreen aan het plafond.
Door gebruik te maken van een plafondsteun profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor of televisie. De steun is eenvoudig in hoogte te verstellen (56-91 cm)*. Tevens kunt u het scherm 25° kantelen en 360° zwenken. Hierdoor creëert u de ideale kijkhoek. Kabels zijn netjes weg te werken in de kolom. De plafondsteun is voorzien van een verstelbare montagehoek voor schuine plafonds en wordt geleverd met een afdekking voor installatie op verlaagde plafonds.
De NM-C440DBLACK heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 60" (152 cm). Het draagvermogen van dit product 45 kg (2x). De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 mm t/m 400x400 mm.
* De Neomounts NS-EP100BLACK is een verlengpaal voor plafondsteun-modellen NM-C440BLACK, NM-C440DBLACK en FPMA-C340BLACK. De paal kan gebruikt worden als extra verlenging voor de paal die wordt meegeleverd bij de modellen. Op deze manier kan de hoogte van de plafondsteunen vergroot worden met een extra 107,5 cm.
Door gebruik te maken van een plafondsteun profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor of televisie. De steun is eenvoudig in hoogte te verstellen (56-91 cm)*. Tevens kunt u het scherm 25° kantelen en 360° zwenken. Hierdoor creëert u de ideale kijkhoek. Kabels zijn netjes weg te werken in de kolom. De plafondsteun is voorzien van een verstelbare montagehoek voor schuine plafonds en wordt geleverd met een afdekking voor installatie op verlaagde plafonds.
De NM-C440DBLACK heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 60" (152 cm). Het draagvermogen van dit product 45 kg (2x). De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 mm t/m 400x400 mm.
* De Neomounts NS-EP100BLACK is een verlengpaal voor plafondsteun-modellen NM-C440BLACK, NM-C440DBLACK en FPMA-C340BLACK. De paal kan gebruikt worden als extra verlenging voor de paal die wordt meegeleverd bij de modellen. Op deze manier kan de hoogte van de plafondsteunen vergroot worden met een extra 107,5 cm.
| Montage | |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 45 kg |
| Montagewijze | Plafond |
| Maximale gewichtscapaciteit | 45 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Maximale schermgrootte | 152,4 cm (60") |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400 |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Geschikt voor computerscherm | Ja |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 560 - 910 mm |
| Draaihoek | 6° |
| Pivot hoek | -3 - 3° |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 360° |
| Bereik kantelhoek | -20 - 5° |
| Draaihoek | 360° |
| Afstand tot de muur (min) | 7,6 cm |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Draaien | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Montagewijze | Plafond |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht kartonnen doos | 15,6 kg |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| Gewicht | 6,97 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 390 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 610 mm |
| Gewicht verpakking | 7,8 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 630 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 314 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 19,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 2 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 15,6 kg |
| Producten per pallet (EU) | 28 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Plafond |
| Land van herkomst | China |
| Diepte-instelbereik | 0 - 80 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Neomounts NM-C440DBLACK Dual monitor/T...
Login for pricing
|
Recommended
Neomounts FPMA-C400SILVER Monitor/TV-b...
Login for pricing
|
Neomounts FPMA-C200D Dual monitor/TV-b...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts FPMA-C400BLACK Monitor/TV-be...
Login for pricing
|
StarTech.com Muurbeugel voor platte tv...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com TV muurbeugel volledig be...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
NM-C440DBLACK
|
FPMA-C400SILVER
|
FPMA-C200D
|
FPMA-C400BLACK
|
FPWARTB2
|
FPWARTS1
|
| Merk |
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Montagewijze |
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|
Wall
|





