Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO toetsenbord Inclusief muis Thuis/Werk USB QWERTY Amerikaans Engels Zwart
Artikelnummer
S11-43US221-Y92
Login for pricing
Op voorraad
MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO, Draadloos, USB, Mechanische keyswitch, QWERTY, Zwart, Inclusief muis
MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO toetsenbord Inclusief muis Thuis/Werk USB QWERTY Amerikaans Engels Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | S11-43US221-Y92 |
|---|---|
| EAN | 4711377367042 |
| Merk | MSI |
| Availability | Y |
| Product Family | FORGE |
MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aanbevolen gebruik: Thuis/Werk. Kleur van het product: Zwart. Inclusief muis
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Sneltoetsen | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Hoog profiel |
| Keycaps-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kenmerken | |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu, USB |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 6 |
| Technische details | |
|---|---|
| Multimediatoetsen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 630 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 433 x 122 x 17 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 124 x 63 x 40 mm |
| Verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 518 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 43 mm |
| Gewicht verpakking | 820 g |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO toetsenb...
Login for pricing
|
Popular
Logitech Wireless Combo MK330 toetsenb...
Login for pricing
|
Logitech K270
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech K270
Login for pricing
|
New
Microsoft Wired Desktop 600, DE toetse...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K400 Plus
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
S11-43US221-Y92
|
920-003989
|
920-003736
|
920-003052
|
APB-00008
|
920-007145
|
| Merk |
MSI
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
Microsoft
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
Y
|
Y
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
| Backlight |
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Home/Office
|
Office
|
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Universal
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
USB
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Mechanical key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wired
|
Wireless
|




