Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
MSI FORGE GK320 RED toetsenbord Gamen USB QWERTY US International Zwart
Artikelnummer
S11-04CE203-HH9
Login for pricing
Niet op voorraad
MSI FORGE GK320 RED, Bedraad, USB, Mechanische keyswitch, QWERTY, RGB LED, Zwart
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | S11-04CE203-HH9 |
|---|---|
| EAN | 4711377324953 |
| Merk | MSI |
| Availability | N |
| Product Family | FORGE |
MSI FORGE GK320 RED. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY. Backlight type: RGB LED. Snoerlengte: 1,6 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Rollover | N-toets rollover |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | US International |
| Sneltoetsen | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 50 miljoen tekens |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight type | RGB LED |
| Anti-ghosting | Ja |
| Backlight | Ja |
| Ergonomie | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Kenmerken | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
|---|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 12.4, Mac OS 13.1, Mac OS 14.5, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 978 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 134 x 441 x 37 mm |
| Verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
MSI FORGE GK320 RED toetsenbord Gamen...
Login for pricing
|
New
Microsoft Wired Desktop 600, DE toetse...
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen S-board 840 No-hub US...
Login for pricing
|
Popular
BakkerElkhuizen S-board 840 US Qwerty
Login for pricing
|
DELL Pro Smartcard toetsenbord - KB813...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K400 Plus
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
S11-04CE203-HH9
|
APB-00008
|
BNES840DNHUS
|
BNES840DUS
|
580-18366
|
920-007145
|
| Merk |
MSI
|
Microsoft
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
Dell
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Backlight |
Y
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Gaming
|
n.v.t.
|
Office
|
Office
|
Office
|
Universal
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Mechanical key switch
|
n.v.t.
|
scissor key switch
|
scissor key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|




