Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
MSI FORGE GK110 toetsenbord Gamen USB QWERTY Amerikaans Engels Zwart
Artikelnummer
FORGE GK110 US
Login for pricing
Op voorraad
MSI FORGE GK110, Bedraad, USB, Membraan keyswitch, QWERTY, RGB LED, Zwart
MSI FORGE GK110 toetsenbord Gamen USB QWERTY Amerikaans Engels Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | FORGE GK110 US |
|---|---|
| EAN | 4711377321495 |
| Merk | MSI |
| Availability | Y |
| Product Family | FORGE |
MSI FORGE GK110. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Membraan keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 97. Backlight type: RGB LED. Snoerlengte: 1,5 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 97 |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 8 miljoen tekens |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight type | RGB LED |
| Anti-ghosting | Ja |
| Backlight | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kenmerken | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Muis | |
|---|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 540 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 389 x 145 x 39 mm |
| Verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 660 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
MSI FORGE GK110 toetsenbord Gamen USB...
Login for pricing
|
New
HP QY776AA toetsenbord Kantoor USB Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K280E Pro f/ Business toetsen...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Wireless Combo MK330 toetsenb...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech MK270
Login for pricing
|
Popular
Logitech MK270
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
FORGE GK110 US
|
QY776AA#B13
|
920-005217
|
920-003989
|
920-004509
|
920-004511
|
| Merk |
MSI
|
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
| Inclusief muis |
N
|
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Backlight |
Y
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Gaming
|
Office
|
Office
|
Office
|
Home
|
Home
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Membrane key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|





