Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Motorola moto g77 17,3 cm (6.8") Hybride Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Zwart
Artikelnummer
PBAW0036ES
Login for pricing
Op voorraad
6.8" AMOLED, 1272 x 2772px, MediaTek Dimensity 6400 2.5GHz, 8/256GB, 108MP + 8MP, 8MP, 5G, Bluetooth 5.4, 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, USB Type-C, 5200mAh, Android 16
Motorola moto g77 17,3 cm (6.8") Hybride Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- 108 MP ultra-res camerasysteem. Maak je meest levensechte foto's ooit, leg ultragroothoekfoto's vast en selfies van studiokwaliteit
- Ultrahelder Extreme AMOLED-display1. Geniet van films, series en games op een enorm 6,8" scherm met 17% scherpere resolutie1,2 en 5x de helderheid2
- Stijlvol en duurzaam design. Ontdek veilig en in stijl met duurzaamheid op militair niveau3, 2x beter bestand tegen vallen en krassen4 en IP64 waterbestendigheid5
- Razendsnelle 5G-prestaties6. Ervaring onvoorstelbaar snelle 5G-snelheden6 met een MediaTek-processor en tot 24 GB RAM8 met RAM Boost9
- Lange accuduur. Gaat tot 37 uur mee na één keer opladen10 met een 5200mAh-accu11 en razendsnel opladen met TurboPowerTM7
- Stereoluidsprekers met Dolby Atmos®. Dompel jezelf onder in multidimensionaal geluid met geavanceerde tools en een 300% krachtiger geluid2
Categorie: Smartphones
Ontdek een nieuw niveau van details
Of je nu selfies tijdens het gouden uur maakt, je favoriete serie kijkt of het platteland verkent, de nieuwste moto g-family is gemaakt om je bij te houden. Geniet van prachtige details en soepel scrollen op een levendig scherm dat alles er beter doet uitzien. Leg elk moment vast met een AI-powered camerasysteem dat schitterende foto's levert bij elk licht. En je kunt rekenen op betrouwbare duurzaamheid die bestand is tegen vallen, morsen en extreme temperaturen. Motorola brengt de volgende generatie uitzonderlijke moto g-smartphones: moto g67, moto g77 en moto g87, zodat je de perfecte oplossing voor je levensstijl kunt kiezen.
Of je nu selfies tijdens het gouden uur maakt, je favoriete serie kijkt of het platteland verkent, de nieuwste moto g-family is gemaakt om je bij te houden. Geniet van prachtige details en soepel scrollen op een levendig scherm dat alles er beter doet uitzien. Leg elk moment vast met een AI-powered camerasysteem dat schitterende foto's levert bij elk licht. En je kunt rekenen op betrouwbare duurzaamheid die bestand is tegen vallen, morsen en extreme temperaturen. Motorola brengt de volgende generatie uitzonderlijke moto g-smartphones: moto g67, moto g77 en moto g87, zodat je de perfecte oplossing voor je levensstijl kunt kiezen.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17,3 cm (6.8") |
| Resolutie | 1272 x 2772 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 5000 cd/m² |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 19.6:9 |
| Merkspecifieke technologieën | Water touch |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Extreme AMOLED |
| Soort paneel | AMOLED |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 86,76 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Blauwlichtreductie | Ja |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | Ja |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,5 GHz |
| Processorfamilie | MediaTek Dimensity |
| Processormodel | 6400 |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A76 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Coprocessor | Ja |
| Coprocessor frequentie | 2 GHz |
| Coprocessor-architectuur | ARM Cortex-A55 |
| Coprocessor-kernen | 6 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Virtueel RAM (max) | 16 GB |
| Camera | |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,64 µm |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 108 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Digitale zoom | 8x |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Flash type | LED |
| Opnameresolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Achtercamera met 3D-diepte | Nee |
| Voorcamera met 3D-diepte | Nee |
| Beeldbewerking | Retoucheren |
| Cameraflitser voorzijde | Nee |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Audiozoom | Ja |
| Voorcamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,28 µm |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| Wifi | Ja |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Frequentieband | Penta-band |
| 5G-standaard | NR |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Aanmelding | |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Kleurnaam | PANTONE Black Olive |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Grafische adapter | Mali-G57 MC2 |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Multimedia | |
| FM-radio | Nee |
| Luidsprekers | Stereo |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 2 |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Virtuele assistent | Google Gemini |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5200 mAh |
| Draadloos opladen | Nee |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 33 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3654 min |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | B |
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Video | |
| Video call | Ja |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gebarensensor | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 179 g |
| Breedte | 77,4 mm |
| Diepte | 7,33 mm |
| Hoogte | 164,2 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Scherm beschermer | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Inclusief headset | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Type ringtone | MP3 |
You may also be interested in
| Product |
New
Motorola moto g77 17,3 cm (6.8")...
Login for pricing
|
Apple iPhone 13 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Bestseller
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Popular
Samsung Galaxy S24 15,8 cm (6.2")...
Login for pricing
|
CAT S75 16,7 cm (6.58") Android 1...
Login for pricing
|
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 16,9 cm (6.6...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PBAW0036ES
|
MLPF3ZD/A
|
MTP13ZD/A
|
SM-S921BZKDEUB
|
CS75-DAB-ROE-NN
|
MZB0FFZEU
|
| Merk |
MOTOROLA
|
Apple
|
Apple
|
Samsung
|
Caterpillar
|
Xiaomi
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
iOS
|
Android
|
Android
|
Android
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
55" to 65"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
65" and more
|
65" and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Pink
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Inclusief besturingssysteem |
Android 16.0
|
iOS 15
|
iOS 17
|
Android 14
|
Android 12
|
n.v.t.
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
6GB and more
|
6GB and more
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Hybrid Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
n.v.t.
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Triple camera
|
Triple camera
|
Triple camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|





