Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Motorola edge 70 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4800 mAh Grijs
Artikelnummer
PBA50001SE
Login for pricing
Op voorraad
6.7" AMOLED, 2712 x 1220px, 446ppi, 20:9, Snapdragon 7 Gen 4, 12/512GB, 50MP + 50MP, 50MP, 5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, NFC, USB Type-C, 4800mAh, Google Gemini, Android 16
Motorola edge 70 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4800 mAh Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
- Gloednieuw en ongelooflijk dun design. Geniet van de look en feel van opvallende afwerkingen en Pantone®-kleuren in een ultradun aluminium frame van luchtvaartkwaliteit
- Levensecht vanuit elke lens. De drie 50MP-lenzen, de kracht van moto ai en PantoneTM Validated-kleuren en SkinTones zorgen voor schitterende resultaten bij elke opname.1
- Verbeter elke interactie met moto ai. Maak dagelijkse momenten eenvoudiger en intuïtiever, van het maken van de perfecte foto tot het organiseren van je meldingen.1
- Krachtige batterij in een ultradun design. Ondersteun je dagelijkse avonturen met een silicium-koolstofbatterij die lang meegaat 4800 mAh zonder dat dit ten koste gaat van het dunne ontwerp.22
- Ongelooflijk dun en verschrikkelijk sterk Vertrouw op IP69- en IP68-onderwaterbescherming, bestendigheid van militair niveau, krasbestendige Corning® Gorilla® Glass 7i en meer.2, 3
- Lichtgewicht krachtpatser. Ervaar de verbluffende prestaties van Snapdragon® 7 Gen 4 en krijg tot 512 GB ruimte om je creaties op te slaan.13
Categorie: Smartphones
What's your edge?
Maak kennis met de gloednieuwe en ongelooflijk dunne motorola edge 70. Deze smartphone is nauwkeurig vervaardigd uit aluminium van luchtvaartkwaliteit met kenmerkende afwerkingen en Pantone®-kleuren. Het herdefinieert wat een ultradunne smartphone allemaal kan. De drie 50MP-lenzen, de kracht van moto ai en Pantone™ Validated-kleuren en SkinTones zorgen voor schitterende resultaten bij elke opname.(1) En een nieuwe silicium-koolstofbatterij ondersteund je dagelijkse avonturen zonder dat dit ten koste gaat van het dunne ontwerp. Laat je niet misleiden door de elegantie. Deze smartphone is gemaakt om lang mee te gaan. Vertrouw op onderwaterbescherming en bestendigheid volgens militaire normen.(2, 3) Bekijk alles in adembenemende details op een 6,7″ Super HD-scherm (1220 p/1,5 K). En geniet van de krachtige Snapdragon® 7 Gen 4-prestaties in combinatie met heel veel opslagruimte. Doorbreek alle verwachtingen met de motorola edge 70.
Maak kennis met de gloednieuwe en ongelooflijk dunne motorola edge 70. Deze smartphone is nauwkeurig vervaardigd uit aluminium van luchtvaartkwaliteit met kenmerkende afwerkingen en Pantone®-kleuren. Het herdefinieert wat een ultradunne smartphone allemaal kan. De drie 50MP-lenzen, de kracht van moto ai en Pantone™ Validated-kleuren en SkinTones zorgen voor schitterende resultaten bij elke opname.(1) En een nieuwe silicium-koolstofbatterij ondersteund je dagelijkse avonturen zonder dat dit ten koste gaat van het dunne ontwerp. Laat je niet misleiden door de elegantie. Deze smartphone is gemaakt om lang mee te gaan. Vertrouw op onderwaterbescherming en bestendigheid volgens militaire normen.(2, 3) Bekijk alles in adembenemende details op een 6,7″ Super HD-scherm (1220 p/1,5 K). En geniet van de krachtige Snapdragon® 7 Gen 4-prestaties in combinatie met heel veel opslagruimte. Doorbreek alle verwachtingen met de motorola edge 70.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17 cm (6.7") |
| Resolutie | 2712 x 1220 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixeldichtheid | 446 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 20:9 |
| Maximale schermhelderheid (buiten) | 4500 cd/m² |
| Merkspecifieke technologieën | Water touch |
| Soort paneel | AMOLED |
| LED backlight | Ja |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 94,6 procent |
| Aanraakreactiesnelheid | 300 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Blauwlichtreductie | Ja |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | Ja |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Processor | |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 7 Gen 4 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Camera | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 120° |
| Pixelgrootte achtercamera | 2 µm |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 50 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Digitale zoom | 20x |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Flash type | LED |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Achtercamera met 3D-diepte | Nee |
| Voorcamera met 3D-diepte | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Tweede achtercamera brandpuntsafstand | 1,2 cm |
| Beeldbewerking | Retoucheren |
| Cameraflitser voorzijde | Nee |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Audiozoom | Ja |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Voorcamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,28 µm |
| Slow motion-modus | Ja |
| Tweede achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,28 µm |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Wifi | Ja |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Frequentieband | Penta-band |
| 5G-standaard | NR, Sub6 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Aanmelding | |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Berichten | |
| SMS | Ja |
| MMS | Ja |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
| Secure User Plane Location (SUPL) | Ja |
| LTE-positiebepalingsprotocol (LPP) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Silicone |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68, IP69 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Veiligheidsfunties | Vuilbestendig, Stofafstotend, Waterbestendig |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Kleurnaam | PANTONE Gadget Grey |
| Waterdicht tot | 1,5 m |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Kunstmatige Intelligentie controle | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 68 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Multimedia | |
| FM-radio | Nee |
| Luidsprekers | Stereo |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 2 |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Virtuele assistent | Google Gemini |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 4800 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 66 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 29 uur |
| Draadloos opladen | Ja |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 68 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68, IP69 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3014 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Video | |
| Video call | Ja |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gebarensensor | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 159 g |
| Breedte | 74 mm |
| Diepte | 5,99 mm |
| Hoogte | 159 mm |
| Certificaten | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Scherm beschermer | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief headset | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Reparatie-index | 3.6 |
| Overige specificaties | |
| Type ringtone | MP3 |
| Reparatie-index | 3.6 |
You may also be interested in
| Product |
New
Motorola edge 70 17 cm (6.7") Dua...
Login for pricing
|
Popular
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Recommended
Google Pixel 9
Login for pricing
|
Google Pixel 9
Login for pricing
|
Hot Product
Fairphone 5 16,4 cm (6.46") Dual...
Login for pricing
|
Bestseller
Apple iPhone 16 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PBA50001SE
|
MTP53ZD/A
|
GA05226-GB
|
GA05842-GB
|
F5FPHN-1ZW-EU1
|
MYE93ZD/A
|
| Merk |
MOTOROLA
|
Apple
|
Google
|
Google
|
FAIRPHONE
|
Apple
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
Android
|
Android
|
Android
|
iOS
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
6" to 25"
|
55" to 65"
|
55" to 65"
|
65" and more
|
55" to 65"
|
| Kleur van het product |
Grey
|
Green
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
| Inclusief besturingssysteem |
Android 16.0
|
iOS 17
|
Android 14
|
Android 14
|
Android 13
|
iOS 18
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
6GB and more
|
6GB and more
|
6GB and more
|
n.v.t.
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|




