Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Microsoft Windows Server 2025 Client Access License (CAL) 1 licentie(s)
Artikelnummer
EP2-25278
Login for pricing
Op voorraad
Microsoft Windows Server 2025, Licentie, Client Access License (CAL), 1 licentie(s), Nederlands, 5 gebruiker(s), 32 GB
Microsoft Windows Server 2025 Client Access License (CAL) 1 licentie(s) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Besturingssystemen
| Artikelnummer | EP2-25278 |
|---|---|
| EAN | 0196388488018 |
| Merk | Microsoft |
| Availability | Y |
Microsoft Windows Server 2025. Softwaretype: Licentie, Licentietype: Client Access License (CAL), Aantal licenties: 1 licentie(s). Minimale opslag schijfruimte: 32 GB, RAM minimum: 0,512 GB, Minimale processorsnelheid: 1,4 GHz
| Licentie | |
|---|---|
| Softwaretype | Licentie |
| Licentietype | Client Access License (CAL) |
| Aantal licenties | 1 licentie(s) |
| Taalversie | Nederlands |
| Aantal gebruikers | 5 gebruiker(s) |
| Minimale systeemeisen | |
| Minimale opslag schijfruimte | 32 GB |
| RAM minimum | 0,512 GB |
| Minimale processorsnelheid | 1,4 GHz |
| Aanbevolen RAM | 4096 MB |
| Architectuur | |
|---|---|
| 64-bit computing | Ja |
| Kenmerken | |
| Taalversie | Nederlands |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Microsoft Windows Server 2025 Client A...
Login for pricing
|
Popular
HPE Microsoft Windows Server 2022 5 Us...
Login for pricing
|
HPE Microsoft Windows Server 2022 10 U...
Login for pricing
|
Hot Product
Microsoft Windows 11 Pro Volledig verp...
Login for pricing
|
New
Microsoft Windows 11 Pro Volledig verp...
Login for pricing
|
Bestseller
Microsoft Windows 11 Pro Volledig verp...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EP2-25278
|
P46215-B21
|
P46217-B21
|
HAV-00163
|
HAV-00156
|
HAV-00138
|
| Merk |
Microsoft
|
HPE
|
HPE
|
Microsoft
|
Microsoft
|
Microsoft
|
| Licentietype |
Client Access License (CAL)
|
Client Access License (CAL)
|
Client Access License (CAL)
|
Full packaged product (FPP)
|
Full packaged product (FPP)
|
Full packaged product (FPP)
|
| Softwaretype |
License
|
Original Equipment Manufacturer (OEM)
|
Original Equipment Manufacturer (OEM)
|
n.v.t.
|
Box
|
n.v.t.
|



