Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Microsoft Surface Pro KB w/ PenStor QWERTY Nederlands, Polish Microsoft Cover port Zwart
Artikelnummer
8XB-00145
Login for pricing
Op voorraad
Microsoft Surface Pro KB w/ PenStor, QWERTY, Nederlands, Polish, Touchpad, Microsoft, Surface Pro 11 Surface Pro 10 Surface Pro 9 Surface Pro 8, Zwart
Microsoft Surface Pro KB w/ PenStor QWERTY Nederlands, Polish Microsoft Cover port Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden voor mobiel apparaat
| Artikelnummer | 8XB-00145 |
|---|---|
| EAN | 0196388356515 |
| Merk | Microsoft |
| Availability | Y |
| Product Family | Surface |
Microsoft Surface Pro KB w/ PenStor. Toetsenbordindeling: QWERTY, Taal toetsenbord: Nederlands, Polish, Aanwijsapparaat: Touchpad. Merkcompatibiliteit: Microsoft, Compatibiliteit: Surface Pro 11 Surface Pro 10 Surface Pro 9 Surface Pro 8, Kleur van het product: Zwart. Connectiviteitstechnologie: Docking, Aansluiting: Microsoft Cover port. Stroombron: Dock. Ondersteunt Windows: Windows 10, Windows 11
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Nederlands, Polish |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Windows-toetsen | Ja |
| Prestatie | |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Compatibiliteit | Surface Pro 11 Surface Pro 10 Surface Pro 9 Surface Pro 8 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Materiaal behuizing | Alcantara |
| Ingebouwde styluspenhouder | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Nederlands, Polish |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Windows-toetsen | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Docking |
| Aansluiting | Microsoft Cover port |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
|---|---|
| Stroombron | Dock |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 289,1 mm |
| Diepte | 226,1 mm |
| Hoogte | 4,89 mm |
| Gewicht | 281 g |
| Overige specificaties | |
| Ingebouwde styluspenhouder | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Microsoft Surface Pro KB w/ PenStor QW...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Rugged Folio
Login for pricing
|
Popular
Logitech Rugged Folio
Login for pricing
|
Logitech 920-009629 toetsenbord voor m...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech 920-009609 toetsenbord voor m...
Login for pricing
|
New
Samsung EF-DT870UBEGEU toetsenbord voo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
8XB-00145
|
920-009318
|
920-009319
|
920-009629
|
920-009609
|
EF-DT870UBEGEU
|
| Merk |
Microsoft
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
Samsung
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Docking
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Docking
|
| Aansluiting |
Microsoft Cover port
|
Smart Connector
|
Smart Connector
|
Smart Connector
|
Smart Connector
|
Pogo Pin
|





