Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Microsoft Surface Pro 12-inch Keyboard w/ Slim Pen Grijs
Artikelnummer
EP2-33117
Login for pricing
Op voorraad
Microsoft Surface Pro 12-inch Keyboard w/ Slim Pen, Touchpad, Mechanische keyswitch, Microsoft, Surface Pro 12, Grijs, Alcantara
Microsoft Surface Pro 12-inch Keyboard w/ Slim Pen Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden voor mobiel apparaat
| Artikelnummer | EP2-33117 |
|---|---|
| EAN | 0196388545155 |
| Merk | Microsoft |
| Availability | Y |
| Product Family | Surface |
Microsoft Surface Pro 12-inch Keyboard w/ Slim Pen. Aanwijsapparaat: Touchpad, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch. Merkcompatibiliteit: Microsoft, Compatibiliteit: Surface Pro 12, Kleur van het product: Grijs. Connectiviteitstechnologie: Docking. Stroombron: Dock. Breedte: 192 mm, Diepte: 276 mm, Hoogte: 6,8 mm
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Windows-toetsen | Ja |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Prestatie | |
| Afdekzeil | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Compatibiliteit | Surface Pro 12 |
| Backlight | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Materiaal behuizing | Alcantara |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Windows-toetsen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Docking |
| Design | |
|---|---|
| Afdekzeil | Nee |
| Kleur van het product | Grijs |
| Energie | |
| Stroombron | Dock |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 192 mm |
| Diepte | 276 mm |
| Hoogte | 6,8 mm |
| Gewicht | 340 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Inclusief Stylus | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Microsoft Surface Pro 12-inch Keyboard...
Login for pricing
|
HP L29965-BG1 toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Popular
HP L67436-A41 toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Recommended
Apple MJQK3S/A toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Apple MJQJ3S/A toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Apple MJQL3DK/A toetsenbord voor mobie...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EP2-33117
|
L29965-BG1
|
L67436-A41
|
MJQK3S/A
|
MJQJ3S/A
|
MJQL3DK/A
|
| Merk |
Microsoft
|
HP
|
HP
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Docking
|
Docking
|
Docking
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Aansluiting |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Pogo Pin
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





