Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Mesh Set 2700 Netwerkrepeater 6500 Mbit/s Wit
Artikelnummer
20003138
Mesh Set 2700 Netwerkrepeater 6500 Mbit/s Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Bridges & repeaters
| Artikelnummer | 20003138 |
|---|---|
| EAN | 4023125031380 |
| Merk | FRITZ! |
| Availability | Y |
| Product Family | FRITZ! Mesh Set |
Mesh Set 2700. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 6500 Mbit/s. Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 7 (802.11be), Frequentieband: 2.4 - 5 GHz. Interfacetype Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA2, WPA3
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 6500 Mbit/s |
| Draadloos LAN | |
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Wifi | Ja |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Poorten & interfaces | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Beveiliging | |
| WPS Push Button Security | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2, WPA3 |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| LED-indicatoren | WLAN, Ja |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Netwerkrepeater |
| Power LED | Ja |
| LED-indicatoren | WLAN, Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Montagewijze | Muur |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 4,1 W |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76,5 mm |
| Diepte | 62,6 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Indicatie | |
| Power LED | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Mesh Set 2700 Netwerkrepeater 6500 Mbi...
Login for pricing
|
New
Axis 02370-001 bridge & repeater N...
Login for pricing
|
Ubiquiti WAVE-LR bridge & repeater...
Login for pricing
|
Ubiquiti UISP Wave Nano Wit
Login for pricing
|
Popular
Ubiquiti UISP WAVE-AP-MICRO bridge &am...
Login for pricing
|
Hot Product
Mesh Set 2700 Netwerkrepeater 6500 Mbi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
20003138
|
02370-001
|
WAVE-LR
|
WAVE-NANO
|
WAVE-AP-MICRO
|
20003139
|
| Merk |
FRITZ!
|
Axis
|
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
FRITZ!
|
| Type product |
Network repeater
|
Network bridge
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Network repeater
|




