Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-C & USB-A combo dock/hub, poorten (4): Ethernet + USB-A (3×), 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist)
Artikelnummer
180894
Login for pricing
Op voorraad
USB-C & USB-A combo dock/hub, poorten (4): Ethernet + USB-A (3×), 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist)
Manhattan USB-C & USB-A combo dock/hub, poorten (4): Ethernet + USB-A (3×), 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist) is te bestellen in veelvoud van 1
- Verhoogt de connectiviteit van uw apparaat door één USB-poort om te zetten in een Gigabit-netwerkpoort en drie 5 Gbps USB-poorten
- Eén Gigabit Ethernet (10/100/1000) poort voor snellere downloads, media streaming en gamen
- Drie USB-A poorten om muizen, toetsenborden, flashdrives en meer aan te sluiten of om mobiele apparaten op te laden en te synchroniseren
- USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0) Type-A poorten met SuperSpeed overdrachtssnelheden tot 5 Gbps en opladen tot 4,5 W (5 V / 0,9 A)
- Ingebouwd USB-A-kabel; inclusief aparte USB-C-adapterplug voor verbeterde connectiviteit met meer apparaten
- Geweldig voor desktop-pc's, UltrabooksTM, laptops, ChromebooksTM, MacBooks®, Surface®-apparaten en meer
- Compatibel met Windows®, macOS®, Linux® en Chrome OSTM
- Geweldig voor het toevoegen van bekabelde netwerkconnectiviteit aan een compatibele handheld gamingconsole
- Achterwaarts compatibel met USB 2.0 en 10/100 Ethernet
- Busgevoed: geen externe voeding nodig
- LED-indicatoren voor eenvoudige statusbewaking
- Ondersteunt Hot Swapping
- Ingebouwde kabel van 65 cm (25 inch)
- Stevige, slanke aluminium behuizing, ideaal voor zowel desktop als reizen
- Draagbaar, compact en lichtgewicht ontwerp dat gemakkelijk in de zakken van een laptop tas past
- Drie jaar garantie
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 180894 |
|---|---|
| EAN | 0766623180894 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
3-Port USB-C / USB-A Hub met Gigabit Ethernet Netwerkadapter
Met de Manhattan 3-Port USB 3.0 Type-C/A Hub voeg je bekabelde internetverbinding toe aan je laptop waar Wi-Fi onbetrouwbaar is. Inclusief drie USB-A poorten voor toetsenbord, muis en meer. Tot 5 Gbps overdrachtssnelheid.
Veelzijdige USB-A en USB-C verbindingen
Met de ingebouwde USB-A plug en meegeleverde USB-C adapter verbind je deze hub met diverse apparaten zoals PC's, laptops en tablets.
Draagbare connectiviteit
De duurzame behuizing en busvoeding maken deze hub ideaal voor onderweg. Geen extra stroomadapter nodig.
Universele compatibiliteit
Deze USB 3.0 hub werkt zonder extra software met Windows®, macOS®, Linux en Chrome OS.
Ideaal voor handheld gaming consoles
Geeft een bekabelde upgrade voor betere netwerkverbindingen bij consoles zonder RJ45 poort.
Met de Manhattan 3-Port USB 3.0 Type-C/A Hub voeg je bekabelde internetverbinding toe aan je laptop waar Wi-Fi onbetrouwbaar is. Inclusief drie USB-A poorten voor toetsenbord, muis en meer. Tot 5 Gbps overdrachtssnelheid.
Veelzijdige USB-A en USB-C verbindingen
Met de ingebouwde USB-A plug en meegeleverde USB-C adapter verbind je deze hub met diverse apparaten zoals PC's, laptops en tablets.
Draagbare connectiviteit
De duurzame behuizing en busvoeding maken deze hub ideaal voor onderweg. Geen extra stroomadapter nodig.
Universele compatibiliteit
Deze USB 3.0 hub werkt zonder extra software met Windows®, macOS®, Linux en Chrome OS.
Ideaal voor handheld gaming consoles
Geeft een bekabelde upgrade voor betere netwerkverbindingen bij consoles zonder RJ45 poort.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Snoerlengte | 0,65 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Snoerlengte | 0,65 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hot-swap | Ja |
| Certificering | CE FCC RoHS REACH UKCA |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| AWG draad omvang | 24 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Netwerk | |
| Full duplex | Ja |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Prestatie | |
| Full duplex | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Certificering | CE FCC RoHS REACH UKCA |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Hot-swap | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Design | |
| Snoerlengte | 0,65 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE FCC RoHS REACH UKCA |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
| Overige specificaties | |
| Soort kabel | Ronde kabel |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Manhattan USB-C & USB-A combo dock...
Login for pricing
|
TP-Link UH700 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poorts gevoede USB 3.0...
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link UH720 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 4-poorts draagbare SuperS...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poort SuperSpeed USB 3....
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
180894
|
UH700
|
ST4300U3C3
|
UH720
|
ST4300PBU3
|
ST4300USB3EU
|
| Merk |
Manhattan
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
4
|
7
|
7
|
9
|
4
|
5
|





