Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-C dock/hub, poorten (4): USB-A (4×), 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), equivalent aan HB30CM4AB
Artikelnummer
164924
Login for pricing
Op voorraad
USB-C dock/hub, poorten (4): USB-A (4×), 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), equivalent aan HB30CM4AB
Manhattan USB-C dock/hub, poorten (4): USB-A (4×), 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), equivalent aan HB30CM4AB is te bestellen in veelvoud van 1
- Voegt vier SuperSpeed USB-A poorten toe aan een USB-C apparaat om een toetsenbord, muis, smartphone, tablet en meer aan te sluiten
- Ondersteunt SuperSpeed gegevensoverdracht tot 5 Gbps
- Busgevoed; geen externe voeding nodig
- Inclusief een LED stroomindicator
- Plug-and-Play installatie; hot swappable
- Compatibel met Windows en Mac
- Drie jaar garantie
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 164924 |
|---|---|
| EAN | 0766623164924 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Meer manieren om uw USB-A apparaten aan te sluiten
De Manhattan 4-Port USB 3.0 Type-C Hub verandert een van de USB-C poorten van uw apparaat in vier SuperSpeed USB-A poorten, zodat u eenvoudig een toetsenbord, muis, USB-stick en meer kunt aansluiten. De SuperSpeed poorten van de hub zijn achterwaarts compatibel, zodat u oudere USB-A randapparatuur kunt verbinden met uw nieuwere USB-C apparaat. Apparaten die voldoen aan de SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 specificatie (voorheen bekend als USB 3.0) kunnen overdrachtssnelheden tot 5 Gbps bereiken voor externe opslag, printen en meer. Bovendien kunt u uw telefoon of tablet opladen, aangezien de hub tot 5 V / 1 A aan stroom levert.
Connectiviteit die u mee kunt nemen
De duurzame behuizing van deze hub, het compacte formaat en de busvoeding betekenen meer draagbaarheid voor u wanneer u moet inpakken en gaan. Koppel eenvoudig de hub los van uw upstream apparaat, ontkoppel uw randapparatuur en stop de apparaten die u nodig heeft in uw laptoptas. De Plug-and-Play installatie en hot-swap mogelijkheid zorgen ervoor dat u snel aan de slag kunt — of spelen — zonder tijd te verliezen.
De Manhattan 4-Port USB 3.0 Type-C Hub verandert een van de USB-C poorten van uw apparaat in vier SuperSpeed USB-A poorten, zodat u eenvoudig een toetsenbord, muis, USB-stick en meer kunt aansluiten. De SuperSpeed poorten van de hub zijn achterwaarts compatibel, zodat u oudere USB-A randapparatuur kunt verbinden met uw nieuwere USB-C apparaat. Apparaten die voldoen aan de SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 specificatie (voorheen bekend als USB 3.0) kunnen overdrachtssnelheden tot 5 Gbps bereiken voor externe opslag, printen en meer. Bovendien kunt u uw telefoon of tablet opladen, aangezien de hub tot 5 V / 1 A aan stroom levert.
Connectiviteit die u mee kunt nemen
De duurzame behuizing van deze hub, het compacte formaat en de busvoeding betekenen meer draagbaarheid voor u wanneer u moet inpakken en gaan. Koppel eenvoudig de hub los van uw upstream apparaat, ontkoppel uw randapparatuur en stop de apparaten die u nodig heeft in uw laptoptas. De Plug-and-Play installatie en hot-swap mogelijkheid zorgen ervoor dat u snel aan de slag kunt — of spelen — zonder tijd te verliezen.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Snoerlengte | 0,135 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Snoerlengte | 0,135 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC, CE, WEEE, RoHS |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| AWG draad omvang | 24 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Energie | |
| Output current | 1 A |
| Soort voeding | USB |
| Prestatie | |
| Certificering | FCC, CE, WEEE, RoHS |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 30 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Gewicht | 39 g |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Design | |
| Snoerlengte | 0,135 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC, CE, WEEE, RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 200 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,46 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan USB-C dock/hub, poorten (4):...
Login for pricing
|
Popular
D-Link DUB-H4 480 Mbit/s
Login for pricing
|
Recommended
Transcend HUB2 Zwart
Login for pricing
|
ICY BOX IB-AC6401 USB 3.2 Gen 1 (3.1 G...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 4 poorts USB 3.0 hub - 5G...
Login for pricing
|
Hot Product
i-tec USB 3.0 Charging HUB 4 Port + Po...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
164924
|
DUB-H4/E
|
TS-HUB2K
|
IB-AC6401
|
HB30C4AB
|
U3HUB445
|
| Merk |
Manhattan
|
D-LINK
|
Transcend
|
Icy Box
|
StarTech.com
|
i-tec
|
| Aantal poorten |
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|





