Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-A magneetstripkaartlezer, triple-track lezer, keyboard wedge (toetsenbordemulatie), kabel van 1,5 m, zwart, 3 jaar garantie
Artikelnummer
460255
Login for pricing
Op voorraad
USB-A magneetstripkaartlezer, triple-track lezer, keyboard wedge (toetsenbordemulatie), kabel van 1,5 m, zwart, 3 jaar garantie
Manhattan USB-A magneetstripkaartlezer, triple-track lezer, keyboard wedge (toetsenbordemulatie), kabel van 1,5 m, zwart, 3 jaar garantie is te bestellen in veelvoud van 1
- Helpt de gegevensinvoer te versnellen, fouten te verminderen en de efficiëntie te verbeteren – ideaal voor retailtransacties, toegangscontrole en ID-verificatie
- Keyboard Wedge Decoder toont gegevens alsof ze rechtstreeks vanaf het toetsenbord zijn ingevoerd
- Driejarige garantie
Categorie: Magnetische kaart-lezers
| Artikelnummer | 460255 |
|---|---|
| EAN | 0766623460255 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Veeg met snelheid, nauwkeurigheid en betrouwbaarheid
Manhattan Magnetische Stripe Kaartlezers bieden hoogwaardige gegevensverzameling voor een breed scala aan toepassingen om routine verkooptransacties en beveiligde informatie-uitwisselingen te verbeteren. De standaardlengte sleuf leest hoge en lage coercieve strips en biedt maximale stabiliteit en contact voor nauwkeurige, bidirectionele lezingen van tot drie sporen van magnetische stripgegevens. Toon- en LED-indicatoren bevestigen en signaleren geldige gegevensverzameling. Ideaal voor meerdere toepassingen, waaronder retail point-of-sale en self-service transacties en toegangscontroletoepassingen, zijn Manhattan Magnetische Stripe Kaartlezers eenvoudig te implementeren en gemakkelijk te gebruiken. Een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie, waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of rechtstreeks in de computer is ingevoerd. Snelle installatie via elke USB-poort integreert met de meeste pc's zonder externe voeding of ingewikkelde programmering.
Manhattan Magnetische Stripe Kaartlezers bieden hoogwaardige gegevensverzameling voor een breed scala aan toepassingen om routine verkooptransacties en beveiligde informatie-uitwisselingen te verbeteren. De standaardlengte sleuf leest hoge en lage coercieve strips en biedt maximale stabiliteit en contact voor nauwkeurige, bidirectionele lezingen van tot drie sporen van magnetische stripgegevens. Toon- en LED-indicatoren bevestigen en signaleren geldige gegevensverzameling. Ideaal voor meerdere toepassingen, waaronder retail point-of-sale en self-service transacties en toegangscontroletoepassingen, zijn Manhattan Magnetische Stripe Kaartlezers eenvoudig te implementeren en gemakkelijk te gebruiken. Een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie, waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of rechtstreeks in de computer is ingevoerd. Snelle installatie via elke USB-poort integreert met de meeste pc's zonder externe voeding of ingewikkelde programmering.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Scansnelheid (min) | 100 mm/sec |
| Scansnelheid (max) | 1000 mm/sec |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Interface | USB |
| Certificering | FCC CE ISO 7810-7813 JISII |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Technische details | |
| Scansnelheid (min) | 100 mm/sec |
| Scansnelheid (max) | 1000 mm/sec |
| Interface | USB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Energie | |
| Stroomverbruik | 130 mA |
| Operating voltage | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 390 g |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC CE ISO 7810-7813 JISII |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan USB-A magneetstripkaartlezer...
Login for pricing
|
Recommended
MagTek 21073062 magnetische kaart-leze...
Login for pricing
|
MagTek 21073075 magnetische kaart-leze...
Login for pricing
|
MagTek Mini Swipe Reader (USB) magneti...
Login for pricing
|
Bestseller
Elo Touch Solutions E001002 magnetisch...
Login for pricing
|
Popular
MagTek Mini Swipe Magnetic Strip Reade...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
460255
|
21073062
|
21073075
|
21040108
|
E001002
|
21040145
|
| Merk |
Manhattan
|
MagTek
|
MagTek
|
MagTek
|
Elo Touch Solutions
|
MagTek
|
| Interface |
USB
|
USB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
USB
|
n.v.t.
|





