Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-A automatische sharing switch, 2× USB-B, 480 Mbps (USB 2.0), dubbele bediening (auto-sensing of handmatig), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), incl. 1× 1,5 m USB-A naar USB-B kabel
Artikelnummer
162005
Login for pricing
Op voorraad
USB-A automatische sharing switch, 2× USB-B, 480 Mbps (USB 2.0), dubbele bediening (auto-sensing of handmatig), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), incl. 1× 1,5 m USB-A naar USB-B kabel
Manhattan USB-A automatische sharing switch, 2× USB-B, 480 Mbps (USB 2.0), dubbele bediening (auto-sensing of handmatig), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), incl. 1× 1,5 m USB-A naar USB-B kabel is te bestellen in veelvoud van 1
- Deel een enkele USB-apparaat tussen twee computers
- Gemakkelijk af te lezen LED-indicatoren op het apparaat en op het scherm monitoren de status
- Compatibel met alle USB-uitgeruste computers
- Plug and play; Windows-compatibel; vereist geen externe voedingsbron
- Drie jaar garantie
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 162005 |
|---|---|
| EAN | 0766623162005 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Verbind en deel eenvoudig een USB-apparaat
De Manhattan Hi-Speed USB 2.0 Automatische Delen Schakelaar maakt het eenvoudig voor twee computers om een USB-apparaat te delen. Het is ideaal voor thuis en op kantoor waar gebruikers een USB-kabelmodem, printer, digitale camera, scanner, externe opslagdrive of ander apparaat moeten delen. Gebruik de handige toegang-op-aanvraag schakeling voor activatie met een enkele klik op een knop op het scherm, of gebruik de schakelaars aan boord om handmatig een actieve computer te selecteren.
Snelle en Eenvoudige Installatie
Plug-and-play installatie is eenvoudig met Windows-systemen. De Manhattan Hi-Speed USB 2.0 Automatische Delen Schakelaar vereist geen speciale stuurprogramma's of externe voeding. Verbind met de meegeleverde USB-kabels voor snelle toegang tot populaire apparaten.
De Manhattan Hi-Speed USB 2.0 Automatische Delen Schakelaar maakt het eenvoudig voor twee computers om een USB-apparaat te delen. Het is ideaal voor thuis en op kantoor waar gebruikers een USB-kabelmodem, printer, digitale camera, scanner, externe opslagdrive of ander apparaat moeten delen. Gebruik de handige toegang-op-aanvraag schakeling voor activatie met een enkele klik op een knop op het scherm, of gebruik de schakelaars aan boord om handmatig een actieve computer te selecteren.
Snelle en Eenvoudige Installatie
Plug-and-play installatie is eenvoudig met Windows-systemen. De Manhattan Hi-Speed USB 2.0 Automatische Delen Schakelaar vereist geen speciale stuurprogramma's of externe voeding. Verbind met de meegeleverde USB-kabels voor snelle toegang tot populaire apparaten.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Hub-interfaces | USB 2.0, USB Type-B |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 480 Mbit/s |
| Overbelastingsprotectie | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC CE RoHS WEEE |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Prestatie | |
| Certificering | FCC CE RoHS WEEE |
| Overdrachtssnelheid | 480 Mbit/s |
| Overbelastingsprotectie | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A naar USB Type-B |
| Type verpakking | Blister |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Certificering | FCC CE RoHS WEEE |
| Technische details | |
| Overbelastingsprotectie | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Overige specificaties | |
| Overbelastingsprotectie | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan USB-A automatische sharing s...
Login for pricing
|
TP-Link UH700 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poorts gevoede USB 3.0...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Draagbare 4-poorts SuperS...
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link UH720 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poorts draagbare SuperS...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
162005
|
UH700
|
ST4300U3C3
|
ST4300MINU3B
|
UH720
|
ST4300PBU3
|
| Merk |
Manhattan
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
2
|
7
|
7
|
4
|
9
|
4
|





