Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-A 7-poorts industriële hub, 7× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), 20 kV ESD-bescherming, voeding via AC, bus of klemmenblok, DIN-rail, wandmontage, metalen behuizing, schroefvergrendeling
Artikelnummer
164405
Login for pricing
Op voorraad
USB-A 7-poorts industriële hub, 7× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), 20 kV ESD-bescherming, voeding via AC, bus of klemmenblok, DIN-rail, wandmontage, metalen behuizing, schroefvergrendeling
Manhattan USB-A 7-poorts industriële hub, 7× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), 20 kV ESD-bescherming, voeding via AC, bus of klemmenblok, DIN-rail, wandmontage, metalen behuizing, schroefvergrendeling is te bestellen in veelvoud van 1
- Biedt zeven SuperSpeed USB 3.0-poorten voor extra randapparatuur
- Ondersteunt gegevensoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps
- Robuuste metalen behuizing en schroefvergrendelende USB-verbindingen bieden sterke beveiliging in drukbezochte gebieden en industriële omgevingen
- Ingebouwde rubberen voetjes, afneembare wandmontages en DIN-rail ondersteuning bieden meerdere installatieopties
- AC-, busgevoede en terminalblokvoedingsopties met overstroom- en 20 kV ESD-bescherming; ondersteunt geen gelijktijdig gebruik van terminalblok en AC-voeding
- Ondersteunt batterij-oplaadspecificatie 1.2 (BC 1.2)
- Achterwaarts compatibel met alle USB 2.0 en 1.1 apparaten
- Voeding en poortactivatie LED-indicator
- Plug and Play
- Vereist een aanvullende industriële voeding (niet inbegrepen)
- Drie jaar garantie
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 164405 |
|---|---|
| EAN | 0766623164405 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Snelle, krachtige SuperSpeed USB 3.0-prestaties in een multiport hub
De Manhattan 7-Poorts Industriële USB 3.0 Hub breidt uw USB-toegang eenvoudig uit en beveiligt deze in industriële omgevingen en drukke gebieden. Veelzijdige, stevige montagemogelijkheden stellen de hub in staat om aan een muur te worden bevestigd, op een bureau te worden gebruikt of aan een DIN-rail te worden toegevoegd. Deze hub creëert meer open aansluitpunten voor USB 3.0-apparaten, zoals externe harde schijven en printers. Ingebouwde schroefvergrendelingspoorten bieden beveiliging voor kabels en extra stabiliteit tegen trillingen in de omgeving. Het is achterwaarts compatibel met eerdere USB-standaarden om flexibiliteit voor aangesloten apparaten te bieden. De Manhattan 7-Poorts Industriële USB 3.0 Hub biedt plug-and-play, hot-swap mogelijkheden en gegevensoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps.
De Manhattan 7-Poorts Industriële USB 3.0 Hub breidt uw USB-toegang eenvoudig uit en beveiligt deze in industriële omgevingen en drukke gebieden. Veelzijdige, stevige montagemogelijkheden stellen de hub in staat om aan een muur te worden bevestigd, op een bureau te worden gebruikt of aan een DIN-rail te worden toegevoegd. Deze hub creëert meer open aansluitpunten voor USB 3.0-apparaten, zoals externe harde schijven en printers. Ingebouwde schroefvergrendelingspoorten bieden beveiliging voor kabels en extra stabiliteit tegen trillingen in de omgeving. Het is achterwaarts compatibel met eerdere USB-standaarden om flexibiliteit voor aangesloten apparaten te bieden. De Manhattan 7-Poorts Industriële USB 3.0 Hub biedt plug-and-play, hot-swap mogelijkheden en gegevensoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 7 |
| Aantal poorten | 7 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | USB 3.0, FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| Ingangsspanning | 9 - 40 V |
| Prestatie | |
| Certificering | USB 3.0, FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Plug and play | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Home |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 32 mm |
| Diepte | 158 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 330 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Design | |
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | USB 3.0, FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 96 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan USB-A 7-poorts industriële h...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poort USB naar DB9 RS23...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 4-Port USB 3.0 Hub (5Gbps...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 7-Port USB 3.0 Hub - 5Gbp...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 10-Port USB 3.0 Hub - 5Gb...
Login for pricing
|
StarTech.com 4 poorts Industriële USB...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
164405
|
ICUSB2324I
|
ST4300USBM
|
ST7300USBME
|
ST1030USBM
|
HB20A4AME
|
| Merk |
Manhattan
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
7
|
4
|
4
|
7
|
10
|
4
|





